Nvidia ION jeszcze w tym kwartale

Kalifornijski producent obiecuje, że pierwsze netbooki i notebooki oparte na platformie ION, trafią na półki sklepowe jeszcze w tym kwartale. Posłuchajcie kilku opinii na temat urządzenia.

Nvidia zapewnia nas, że pierwsze urządzenia, a mianowicie netbooki i notebooki, z platformą o nazwie ION, pojawią się w sprzedaży w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Aby uczcić ten fakt, kalifornijska firmy postanowiła zapytać kilku swoich partnerów biznesowych, co sądzą o mocy, jaką niesie ze sobą platforma, bez najmniejszego problemu radząca sobie z materiałami Full HD.

W poniższym filmie swoje opinie wydają przedstawiciele Adobe, Google, Microsoftu i Electronic Arts, o tym jak platforma nVidia ION radzi sobie nie tylko z grami, jak Spore czy Call of Duty 4, ale również z oprogramowaniem Photoshop, Google Earth czy Cyberlink PowerDVD.

Co prawda oficjalnie nVidia nie podała, które firmy wykorzystają nową platformę w swoich urządzeniach, ale wiadomo, że będą to czołowi producenci komputerów. Jednym z nich zapewne będzie Lenovo, które już zapowiedziało nowe maszyny, a także Acer – wraz z jego nowym nettopem.

Nvidia ION dopiero w drodze na rynek, a my już przetestowaliśmy to niewielkie, aczkolwiek wydajne urządzonko. Sprawdź ile potrafi.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.