Nintendo DSi jest trzecim modelem serii Ninten-do DS, która znalazła już na całym świecie po-nad 100 mln miłośników

Pierwsze tytuły Nintendo DSiWare już dostępne

Trzeciego kwietnia na europejskie półki sklepowe trafiła nowa, przenośna konsola Nintendo DSi, a wraz z nią dostępne do pobrania pierwsze tytuły z oferty kanału DSi Shop.

Nintendo podało pierwsze tytuły, które będą dostępne w kanale DSi Shop – Paper Plane, PYORO, WarioWare: Snapped!, Art Style: AQUITE, Art Style: CODE i aplikacja Nintendo DSi Browser. Należą one do serii DSi Ware, która zawiera stale powiększający się asortyment zabawnych gier i aplikacji na Nintendo DSi:

Nintendo DSi Browser

– do bezpłatnego pobrania, umożliwiający użytkownikom swobodne korzystanie z Internetu.

Paper Plane

– prosta, ale fascynująca gra akcji, w której należy pilotować papierowy samolot przez coraz bardziej skomplikowane labirynty.

PYORO

– wesoły ptak próbuje schwytać spadające z górnej krawędzi ekranu owoce. Te, których nie uda mu się przechwycić powodują po-wstawanie dziur w ziemi ograniczających pole działania PYORO. Jeśli natomiast owoc trafi w ptaka, oznacza to automatycznie: Game over!

WarioWare: Snapped!

– tytuł ten obejmuje kilka mini-gier wspieranych funkcją detektora ruchu obu aparatów fotograficznych DSi. Przy pomocy zręcznych ruchów rąk i głowy gracze muszą w przeciągu określonego czasu rozwiązać przed ekranem konsoli szereg wesołych zadań.

Art Style: AQUITE

– gra puzzle będąca równie oryginalnym wyzwaniem, optymalnie nadającym się do ciekawego spędzenia czasu podczas podróży. Gracz musi pomóc nurkowi dotrzeć do dna oceanu. Cel ten, na pierwszy rzut oka nieskomplikowany, nie jest jednak wcale taki łatwy do osiągnięcia.

Art Style: CODE

– celem gry jest dobór i ustawienie szeregu cyfr w taki sposób, aby ich suma zawsze wynosiła 10. Jeśli uda się taki szereg stworzyć znika on z ekranu. Ta prosta, ale porywająca gra dostępna jest w wielu wersjach. Konsolę DSi trzyma się przy tym pionowo jak otwartą książkę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.