Potrójny ekran startowy SPB Shell 3 daje wgląd we wszystkie potrzebne informacje i dostęp do ważnych funkcji.

Interfejs do Windows Mobile, który pokochasz!

Największy problem, jaki staje przed użytkownikami palmofonów z systemem Windows Mo- bile, to niewygodny interfejs. Jeśli nasz wymarzony sprzęt nie został wyposażony w wygodną i kompletną nakładkę na system operacyjny, zawsze możemy skorzystać SPB Shell.

SPB Shell 3 przypomina poprzednika – niemal takie same są dwa ekrany obsługi kontaktów (jeden obrazkowy, do umieszczenia ulubionych osób, i drugi z przewijaną listą i przeszukiwaniem) oraz bardzo „komórkowe” z wyglądu menu główne. Poprawiono zaledwie kilka drobiazgów oraz dodano kinetyczne przewijanie wszelkich list. Bardzo słusznie – po co zmieniać coś, co jest dobre? Zamiast tego dołożono kilka nowych elementów: niektóre tylko efektowne, a niektóre wręcz rewolucyjne.

Najważniejszą chyba nowością jest ekran startowy Lifestyle Home, który jest tak naprawdę szerokim na trzy ekrany pulpitem. Za każdym razem widzimy jego jedną trzecią, a pomiędzy sekcjami przemieszczamy się za pomocą gestów.

Na całej powierzchni tego pulpitu możemy swobodnie umieszczać różnorodne gadżety i skróty, których wielkość i wygląd bez trudu zmienimy. Całość przypomina pulpit z systemu Android i pozwala stworzyć ekran startowy, na którym wyświetlane będą wszystkie istotne informacje. Stąd za pomocą jednego kliknięcia przeniesiemy się do każdego elementu, z którego często korzystamy. Dobrze skonfigurowany ekran startowy SPB Shell 3 sprawi, że zapomnimy o całej reszcie nakładki, nie mówiąc już o interfejsie Windows Mobile!

Nowemu Shellowi trochę jeszcze brakuje do ideału: przydałoby się łatwiejsze, bardziej intuicyjne zarządzanie uruchomionymi aplikacjami oraz prosty sposób (jedno kliknięcie) na przechodzenie do ekranu startowego z każdego miejsca w interfejsie (teraz potrzeba dwóch kliknięć). Dobrze natomiast, że Shell 3 już podczas instalacji rozpoznaje nasze ustawienia regionalne i uruchamia się w całości po polsku. Oby tak dalej!

Cena: 29,95 dol.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.