Nowoczesny, wielozadaniowy tuner Leadteka

Użytkownicy korzystający z WinFast DTV2000 H Plus oprócz możliwości oglądania telewizji analogowej lub cyfrowej DVB-T mogą także słuchać programów radiowych nadawanych w obu standardach. Ponadto tuner Leadteka, dzięki dodawanemu w komplecie pakietowi oprogramowania Ulead VideoStudio 11.0 SE, Ulead DVDMovieFactory 5.0 SE i WinFast MoVIE Pack, pozwala również na bezpośrednie nagrywanie oraz edycję audycji telewizyjnych i radiowych na komputerze.
Oprogramowanie zarządzające WinFast DTV2000 H Plus przygotowane zostało w kilkunastu wersjach językowych, w tym także w języku polskim
Oprogramowanie zarządzające WinFast DTV2000 H Plus przygotowane zostało w kilkunastu wersjach językowych, w tym także w języku polskim

Oprogramowanie zarządzające WinFast DTV2000 H Plus przygotowane zostało w kilkunastu wersjach językowych, w tym także w języku polskim. Dzięki pełnej zgodności ze standardem MPEG-4 (H.264) tuner pozwoli na bezproblemowe oglądanie telewizji cyfrowej w wysokiej rozdzielczości. DTV2000 H Plus wykorzystuje interfejs PCI 2.3 i wyposażony jest w dwa złącza antenowe RF dla sygnału analogowego oraz cyfrowego. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe nagrywanie programów telewizyjnych w formatach MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4 bez konieczności korzystania z dodatkowych, płatnych aplikacji.

WinFast DTV2000 H zapewnia obsługę telewizji analogowej i cyfrowej, standardu EPG, HDTV (MPEG-2/H.264), dźwięku przestrzennego AC-3 oraz technologii PIP, POP i PAP. Ponadto dzięki dedykowanej aplikacji WinFast PVR2 możemy zaplanować nagranie interesujących nas programów telewizyjnych lub radiowych. Warto przy tym wspomnieć, że oprogramowanie to pozwala na wykorzystanie funkcji automatycznego przechodzenia komputera w stan hibernacji, co może przełożyć się na znaczne oszczędności energii.