Zasilacze z serii Blitz dostępne już w Polsce

Firma Maxcube International wprowadza serię zasilaczy Blitz PSU przeznaczoną dla użytkowników i instalatorów, którzy szukają bezpiecznych urządzeń o dużej i niezawodnej mocy. Po sukcesie na światowych rynkach nowa seria Blitz jest już dostępna w naszym kraju. Seria ma na koncie pozytywne recenzje i prestiżowe certyfikaty uwzględniające moc, wydajność i kwestie bezpieczeństwa – 80Plus i SLI.
Seria ma na koncie pozytywne recenzje i prestiżowe certyfikaty uwzględniające moc, wydajność i kwestie bezpieczeństwa - 80Plus i SLI
Seria ma na koncie pozytywne recenzje i prestiżowe certyfikaty uwzględniające moc, wydajność i kwestie bezpieczeństwa - 80Plus i SLI

Zasilacz Blitz 1000W jest rozwiązaniem dla najbardziej doświadczonych i wymagających użytkowników oraz profesjonalnych instalatorów. Wewnątrz aluminiowej obudowy znajduje się 14- centymetrowy wentylator Blue LED i łącza multimedialne, które powinny spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników. Wartości wejściowe pokazują napięcie, które mieści się w przedziale od 100 do 240 V, częstotliwość 60-50 Hz, jak również wydajność energetyczną, która wzrasta do 80%, kiedy zasilacz jest w pełni naładowany. Model ten, podobnie jak 600 W i 850 W, umożliwia efektywne  zarządzanie okablowaniem.

Użytkownicy mogą także wybierać między zasilaczami o średnim zakresie mocy: Blitz 600W i 850W, powstałymi na bazie tego samego projektu. 14-centymetrowy wentylator z niebieskim światłem LED wyróżnienia się na tle komputera, w którym jest wbudowany. Zasilacze 600 W i 850 W mają taką samą wydajność jak wcześniej zaprezentowane – przy maksymalnym naładowaniu gwarantują wydajność do 80%. Zasilacze te mają także taki sam wybór łączy jak pozostałe modele.

Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach stworzony został model Blitz 550W. Zasilacz ten, kiedy jest w pełni naładowany, zapewnia 82% wydajności. Wewnątrz znajduje się 12-centymetrowy wentylator i duży wybór łączy. Najważniejsze z nich to 2 łącza dla 6 pinów PCI, 4 dla urządzeń peryferyjnych, 6 dla urządzeń SATA oraz 12V złącze dla 4/8  pinów.

Sugerowane ceny detaliczne urządzeń:

  • Blitz 550W – 400 zł
  • Blitz 850W –  620 zł
  • Blitz 1000W – 800 zł