Zewnętrzny hybrydowy tuner TV dla każdego

W opakowaniu z tunerem znajdziemy antenę FM, uniwersalny kabel AV 4-in-1, dedykowane oprogramowanie oraz pilota zdalnego sterowania. WinFast PalmTop DTV200 H poza odbieraniem sygnału radiowo-telewizyjnego pozwala również na przechwytywanie obrazu z wielu urządzeń zewnętrznych, takich jak kamera wideo czy konsola do gier. Zapisany na dysku materiał wideo możemy potem dowolnie edytować i obrabiać.
Zewnętrzny hybrydowy tuner TV dla każdego

WinFast PalmTop DTV200 H obsługuje standard telewizji cyfrowej DVB-T oraz praktycznie wszystkie najważniejsze formaty telewizji analogowej, włączając w to NTSC, SECAM i PAL. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy podzespołów elektronicznych produkt Leadteka ma zapewnić czysty i stabilny obraz. Ponadto WinFast PalmTop DTV200 H jest w pełni zgodny ze standardami HDTV i Dolby Digital AC3 audio.

Wraz z tunerem Leadteka otrzymujemy pełną wersję oprogramowania WinFast PVR2. Aplikacja ta udostępnia wszelkie niezbędne opcje związane ze sterowaniem pracą urządzenia. Najważniejsze z nich to DirectBurn, Time Shifting, TwinView, Live Broadcasting, EPG (elektroniczny przewodnik po programach) czy Scheduled Recording. W przypadku programów nadawanych w systemie cyfrowym, przy wykorzystaniu funkcji EPG oraz Scheduled Recording, możemy zaplanować nagranie interesujących nas programów praktycznie w dowolnym przedziale czasu. Tuner Ledteka został również wyposażony w pilota zdalnego sterowania – WinFast all-in-one, który jest zgodny ze standardem Windows Media Center.

Kolejną zaletą WinFast ExDTV2300 H jest dołączone dodatkowe oprogramowanie WinFast Mobile Video Express (WinFast MoViE), które daje nam możliwość m.in. konwertowania wideo do formatów iPod, PSP i Orb. Poza tym, dzięki kreatorowi Albumów 3D, każdy użytkownik może przygotować album, który będziemy mogli oglądać na urządzeniach przenośnych takich jak PSP czy iPod. Zaś dla użytkowników pragnących dzielić się ulubionymi plikami audio i wideo w sieci przeznaczona jest specjalna aplikacja do streamingu.