Zielone zasilacze CyberPower już w Polsce

CyberPower, firma znana z konstruowania mocnych systemów komputerów, ale nie tylko – wprowadza właśnie na polski rynek swoje produkty oparte na technologii GreenPower, a wszystko przy pomocy konsorcjum FEN. Portfolio produktów UPS marki CyberPower otwiera seria Value (moc 400/600/800 VA, trzy gniazda podtrzymujące napięcie), przeznaczona dla użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw. Urządzenia Value LCD z kolei (moc 1200/1500/2200 VA) posiadają sześć gniazd wyjściowych oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD prezentujący takie dane, jak aktualne obciążenie zasilacza, czas pracy na bateriach czy napięcie wejściowe i wyjściowe.
Rozwiązania UPS CyberPower są już dostępne u partnerów Konsorcjum FEN
Rozwiązania UPS CyberPower są już dostępne u partnerów Konsorcjum FEN

W wyświetlacz LCD wyposażone są również urządzenia serii BRICS (450/650/850 VA, trzy gniazda podtrzymujące napięcie, trzy gniazda filtrujące), które wyposażone są dodatkowo w ładowarkę akumulatorów AA/AAA oraz port USB do ładowania urządzeń typu telefon komórkowy czy odtwarzacz MP3.

CyberPower oferuje również najwyższej klasy UPS, przeznaczone do współpracy z serwerami, sprzętem sieciowym, stacjami roboczymi i innymi aplikacjami o krytycznym znaczeniu – seria Intelligent LCD (moc 1350/1500 VA, 3+3 gniazda wyjściowe) oraz Office Rack Mount (1000/1500 VA, 4+2 gniazda wyjściowe) w obudowie 1U do montażu w standardowej szafie 19″.

Ofertę zamykają urządzenia Professional Rack Mount (modele od 750 do 3000 VA), pracujące w technologii pure sinewave. Wszystkie zasilacze CyberPower wyposażone są w oprogramowanie zarządzające PowerPanel (w wersjach Personal lub Business), pracujące pod systemami Windows i Linux, a urządzenia z portami USB są w 100 procentach wspierane przez system Mac OS X.

Spośród akcesoriów warto na pewno zwrócić uwagę na przetwornicę CPS140UPE – kompaktowy inwerter DC na AC o mocy 140W, zapewniający bezpieczne i wygodne źródło energii podczas jazdy samochodem. Co ciekawe, jego opatentowany kształt umożliwia umieszczenie urządzenia w standardowym uchwycie na napoje. Z kolei CPS500NBP jest przenośnym filtrem zabezpieczającym zasilacz notebooka przed uszkodzeniem przepięciami o energii aż do 500 J.

Cennik produktów marki CyberPower dostępny jest tutaj (pdf).