Wind U115 Hybrid - hit rynkowy MSI

Computex 2009: MSI chwali się najnowszymi notebookami

Niektóre z modeli MSI pokazanych na wystawie stanowią element specjalnie zaaranżowanej scenerii, aby pokazać, że mogą stać się integralną częścią życia każdego użytkownika.

Na szczególną uwagę na stoisku MSI zasługuje zupełnie wyjątkowa seria ultrasmukłych notebooków X-slim, oparta na platformie Intel CULV i reprezentowana przez takie modele jak X340 z 13,3-calowym wyświetlaczem, X400 z 14-calowym wyświetlaczem, czy X600 – wyjątkowo lekki notebook z ekranem o przekątnej 15,6 cala. Wszystkie modele charakteryzują się nadzwyczajną smukłością i długim czasem pracy na baterii.

Oprócz serii X-slim, na targach Computex 2009, firma MSI pokazuje nowe modele notebooków dla graczy z serii Gaming, netbooków z serii Wind, urządzeń typu All-In-One oraz rozwiązania stosowane w motoryzacji i lotnictwie. Ponadto MSI na swoim stoisku posiada energooszczędne i przyjazne środowisku notebooki korzystające z zaawansowanych technologii bezprzewodowego przesyłu danych takich jak 3G lub WIMAX, czy charakteryzujące się możliwością odtwarzania telewizji cyfrowej. Wszystko to, aby sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika.

Produkty MSI cieszą się szerokim uznaniem i zdobywają wiele rekomendacji oraz nagród. Tak taż stało się z prezentowanym na targach Computex netbookiem MSI Wind U115 Hybrid, który został wyróżniony przez organizatorów targów nagrodą „Najlepszy wybór”. Pochwały zebrał także komputer AE1900, który zdobył rekomendację telewizji CNN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.