Wind U115 Hybrid - hit rynkowy MSI

Computex 2009: MSI chwali się najnowszymi notebookami

MSI

Na szczególną uwagę na stoisku MSI zasługuje zupełnie wyjątkowa seria ultrasmukłych notebooków X-slim, oparta na platformie Intel CULV i reprezentowana przez takie modele jak X340 z 13,3-calowym wyświetlaczem, X400 z 14-calowym wyświetlaczem, czy X600 – wyjątkowo lekki notebook z ekranem o przekątnej 15,6 cala. Wszystkie modele charakteryzują się nadzwyczajną smukłością i długim czasem pracy na baterii.

Oprócz serii X-slim, na targach Computex 2009, firma MSI pokazuje nowe modele notebooków dla graczy z serii Gaming, netbooków z serii Wind, urządzeń typu All-In-One oraz rozwiązania stosowane w motoryzacji i lotnictwie. Ponadto MSI na swoim stoisku posiada energooszczędne i przyjazne środowisku notebooki korzystające z zaawansowanych technologii bezprzewodowego przesyłu danych takich jak 3G lub WIMAX, czy charakteryzujące się możliwością odtwarzania telewizji cyfrowej. Wszystko to, aby sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika.

Produkty MSI cieszą się szerokim uznaniem i zdobywają wiele rekomendacji oraz nagród. Tak taż stało się z prezentowanym na targach Computex netbookiem MSI Wind U115 Hybrid, który został wyróżniony przez organizatorów targów nagrodą „Najlepszy wybór”. Pochwały zebrał także komputer AE1900, który zdobył rekomendację telewizji CNN.