Gra Nintendo dla… psów

Wydana przez Nintendo Walk with me! Do you know your walking routine?, to pierwsza gra wideo przeznaczona zarówno dla ludzi jak i ich czworonożnych przyjaciół.

W opakowaniu z grą

Walk with me!

Do you know your walking routine?

znajdują się dwa Actimetery. Dzięki tym urządzeniom działającym na zasadzie krokomierza użytkownicy Nintendo DS mają możliwość mierzenia i porównywania wyników w chodzeniu – własnych, bądź też swojego psa. Urządzenia te zmieszczą się w każdej kieszeni i można je łatwo przymocować do psiej obroży. Krok po kroku mierzą one dzienną aktywność dwu- i czteronożnych użytkowników. Dane nawet czterech różnych profili użytkowników pozostają  zapisane w krokomierzach przez siedem dni. Poprzez wykorzystanie techniki bezprzewodowej dane te bezproblemowo przesłane mogą zostać na konsolę Nintendo DS. Tym sposobem uwiecznić można rekordowe wyniki, bądź stworzyć diagramy aktywności i zestawienia rankingów.

Walk with me! Do you know your walking routine?

to gra motywująca użytkowników do poruszania się i zdrowego, pełnego harmonii trybu życia.

Wszyscy zainteresowani nowym programem mogą zapoznać się z możliwościami gry w czerwcu na zamku Greifenberg. Obecne na psim festiwalu Nintendo udostępni bowiem egzemplarze testowe konsoli NDS wraz z załączonym Actimetrem, które będzie można poddać testowi podczas spaceru po otaczającym zamek parku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.