Microsoft prezentuje przebojowe tytuły na Xbox 360

Microsoft prezentuje gry "Forza Motorsport 3", "Halo: Reach", "Crackdown 2" i "Alan Wake" w wersji na konsolę Xbox 360.

Lista gier dostępnych wyłącznie na konsolę Xbox 360 obejmuje najbardziej oczekiwane tytuły na świecie: „Forza Motorsport 3”, „Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction”, „Left 4 Dead 2”, „Alan Wake”, „Crackdown 2”, bestseller „Halo 3: ODST” oraz zupełnie nieoczekiwany nowy epizod trylogii „Halo” pod tytułem „Halo: Reach”. Wraz z nimi zaprezentowana została bestsellerowa pozycja wytwórni Infinity Ward „Modern Warfare 2” oraz gra, która dowodzi, że nie ma takiej piosenki, której nie da się zaśpiewać — „The Beatles: Rock Band”.

– Zdajemy sobie sprawę, że dobra zabawa i nasz sukces zależy od jednego czynnika: umiejętności tworzenia kreatywnych, zróżnicowanych tematycznie i ciekawych gier. Oto cała tajemnica. W tym roku przygotowaliśmy zupełnie wyjątkową ofertę — największy zbiór najlepszych gier w historii — powiedział Phil Spencer, dyrektor generalny Microsoft Game Studios. – W naszej ofercie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, zarówno wierni fani gier FPS (First-Person Shooter — strzelanina z perspektywy bohatera gry), którzy spędzili wiele nocy, grając w 1. część ‚Halo’, jak i nowi gracze, którzy dopiero zaczną swoją przygodę z Xbox 360 na przykład grając w ‚The Beatles: Rock Band’ – dodał.

Usiądź za kierownicą Audi R8 V10 w grze „Forza Motorsport 3”, weź udział w intrygującej filmowej fabule gry „Alan Wake”, wciel się w agenta przyszłości z „Crackdown 2”. Niektóre z najbardziej ekscytujących nadchodzących gier dostępne są tylko w wersji na konsolę Xbox 360. Są to następujące tytuły:

 •  „Alan Wake” (Remedy/Microsoft Game Studios). „Alan Wake” to zupełnie nowy psychologiczny thriller akcji twórców znanej gry „Max Payne”. Gra zostanie wprowadzona na rynek w 2010 roku i będzie dostępna wyłącznie na konsoli Xbox 360. Gra „Alan Wake” pozwoli graczom uczestniczyć w mrożącej krew fabule filmowej z pogranicza rzeczywistości i snów, gdzie jedynym sprzymierzeńcem bohatera jest światło jego latarki.
 • „Crackdown 2” (Ruffian Games/Microsoft Game Studios). „Crackdown 2” to kontynuacja nagradzanej gry „Crackown”. To premierowa gra z nieliniowym scenariuszem, która pozwala graczom wcielić się w działającego na terenie dużego miasta bohatera — sędziego, ławę przysięgłych i kata w jednej osobie. Premiera rynkowa odbędzie się w 2010 roku. Gra „Crackdown 2” będzie dostępna jedynie na konsoli Xbox 360 i zaoferuje zupełnie wyjątkowy poziom gry w trybie dla wielu graczy. Uczestnicy rozgrywki będą mogli współpracować lub współzawodniczyć z przyjaciółmi w niespotykanym dotąd zakresie, eksplorując, niszcząc i przywracając sprawiedliwość w Pacific City wszelkimi możliwymi środkami, bez żadnych ograniczeń.
 • „Final Fantasy XIII” (Square Enix). Po raz pierwszy znana na całym świecie seria „Final Fantasy” zagości na konsoli Xbox 360, dzięki nadchodzącej premierze gry „Final Fantasy XIII” z wytwórni Square Enix. To jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku. Gra „Final Fantasy XIII” wykorzystuje moc obliczeniową i najnowocześniejszą technologię dostępną w konsoli Xbox 360 do płynnego przechodzenia pomiędzy rozgrywką w czasie rzeczywistym, a sekwencjami filmowymi w czasie gry, kiedy to gracze wykazują się dużą odwagą i atakują z niesłychaną siłą przy użyciu zmodyfikowanego systemu Active Time Battle, aby poddać się mocy przeznaczenia.
 • „Forza Motorsport 3” (Turn 10/Microsoft Game Studios). Gra „Forza Motorsport 3”, której premiera odbędzie się w październiku tego roku, to rasowe wyścigi samochodowe dla wszystkich, od zagorzałych miłośników tuningu po osoby, które choć raz chciały rozwinąć maksymalną prędkość. Gra oferuje zapierającą dech w piersiach grafikę HD oraz niezwykły realizm. Gracze mogą zasiąść za kierownicą ponad 400 najbardziej uwielbianych samochodów oraz sprawdzić swoje umiejętności na ponad 100 trasach, które są wiernym odwzorowaniem rzeczywistych dróg i egzotycznych torów z różnych zakątków świata. Gra „Forza Motorsport 3” zawiera mechanizm wspomagający jazdę oraz możliwość ustawienia różnych poziomów umiejętności. Nie trzeba poświęcać czasu na naukę sterowania grą, dzięki czemu jest to ciekawa propozycja dla odbiorców w każdym wieku, dysponujących różnymi poziomami umiejętności.
 • „Halo 3: ODST”(Bungie). Gra „Halo 3: ODST”, której premiera odbędzie się 22 września, to kolejna propozycja kontynuująca znaną na całym świecie sagę „Halo”. Gracze mogą wziąć udział w wydarzeniach, które dają początek epickiej historii opowiedzianej w grze „Halo 3” oczami oficera sił specjalnych ODST (Orbital Drop Shock Trooper). W dniu premiery gry „Halo 3: ODST” odbędzie się również premiera pakietu kolekcjonerskiego „Halo 3: ODST Collector’s Pack”, zawierającego nowy, wyjątkowy kontroler bezprzewodowy i grę w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
 • „Metal Gear Solid: Rising” (Konami Digital Entertainment). To pierwsza gra autorów serii „Metal Gear Solid”, która zadebiutuje na konsoli Xbox 360. Gra opowie o przygodach Raidena – jednego z kluczowych bohaterów świata stworzonego przez mistrza Hideo Kojime.
 •  „Left 4 Dead 2” (Valve). „Laft 4 Dead 2” to kontynuacja hitu przeznaczonego dla wielu graczy w trybie współpracy, który został również bardzo przychylnie oceniony przez krytyków. Autorami gry są programiści z zespołu Valve, twórcy gier „Half-Life”, „Portal”, „Team Fortress” oraz „Counter-Strike”. Do rozgrywki opartej na oryginalnym, wielokrotnie nagradzanym pomyśle dodano broń do walki wręcz oraz nowych wrogów. W grze „L4D2” gracze wcielają się w jednego z czterech „rozbitków”, zmagając się z hordami zombie we francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu, podczas podróży z Savannah w stanie Georgia.
 •  „Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction” (Ubisoft). Premiera gry „Tom Clancy’s Splinter Cell ConvictionTM”, dostępnej wyłącznie na konsoli Xbox 360, odbędzie się jesienią tego roku. Gracze mają możliwość wykorzystać mordercze zdolności zbuntowanego agenta Sama Fishera i zdemaskować niebezpieczny spisek terrorystyczny. Założenia gry „Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction” zostały całkowicie zmodyfikowane i zrewolucjonizowana tak, aby zaoferować zupełnie nową jakość rozgrywki, całkowicie wciągając gracza w życie najniebezpieczniejszego szpiega na świecie.
 • „Modern Warfare 2” (Infinity Ward/Activision). 10 listopada 2009 roku programiści z firmy Infinity Ward powracają, wprowadzając na rynek grę „Modern Warfare 2” w wersji na Xbox 360. To najbardziej oczekiwany tytuł roku i jednocześnie kontynuacja najlepiej sprzedającej się gry FPS wszechczasów, „Call of Duty 4: Modern Warfare”. Gra „Modern Warfare 2” opowiada dalszą część emocjonującej i trzymającej w napięciu sagi, oferując niespotykany dotąd poziom akcji. Gracze muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu, które może spowodować zagładę całego świata.
 • „The Beatles: Rock Band” (Harmonix/MTV Games). We wrześniu tego roku wszyscy, zarówno fani zespołu The Beatles, jak i miłośnicy gry „Rock Band”, będą mieli szansę ruszyć w muzyczne tournee i poczuć legendę tego wyjątkowego zespołu. Dzięki grze „The Beatles: Rock Band” w wersji na Xbox 360 każdy może chwycić za gitarę, gitarę basową, mikrofon lub usiąść na miejscu perkusisty i poznać wyjątkowy dorobek muzyczny zespołu The Beatles. Co więcej, gra „The Beatles: Rock Band” pozwala fanom Beatlesów dać czadu na sprzęcie inspirowanym wyglądem instrumentów Johna Lennona, Paula McCartneya i Ringo Starra na różnych etapach ich kariery.
 • „Tony Hawk: RIDE” (Activision). „Tony Hawk: RIDE” tworzy nową definicję sportowych gier akcji, oferując wyjątkową doznania dzięki nowemu kontrolerowi w formie deskorolki. Dzięki niemu gracze z różnymi poziomami umiejętności mogą walczyć o dominację w świecie fanów deskorolek.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.