Najlepsze programy, za które byś zapłacił, ale na szczęście nie musisz!

Dla nas na download.CHIP.eu mottem jest "Kochamy darmochę", tak więc prezentujemy najlepsze darmowe programy dostępne w Sieci.

Przeczesaliśmy sieć w poszukiwaniu wszelakich programów, które sprawią, że Twoja praca z komputerem będzie jeszcze przyjemniejsza. Znajdziesz tutaj zarówno klasyczne narzędzia, jak i mniej znane perełki, które odkryliśmy specjalnie dla ciebie.

Znajdziesz tutaj wszystko, począwszy od komunikatorów przez odtwarzacze multimediów, ale ten zbiór to nie tylko rozrywka: oferujemy również fantastyczne programy ochronne i poprawiające wydajność systemu. Wszystkie programy łączy jedno: są całkowicie darmowe.

Galeria: Społeczności internetowe Galeria: Narzędzia PC 101 programów to trochę za dużo jak na jeden raz, tak więc w nadchodzących tygodniach będziemy przedstawiali je w pięciu partiach, w każdej partii będą znajdowały się dwie kategorie. W tym tygodniu przedstawiamy programy i strony związane ze społecznościami sieciowymi oraz narzędzia, dzięki którym będziesz mógł odpicować swój pulpit. Aby przekonać się co jeszcze trzymamy w zanadrzu na najbliższe tygodnie, sprawdzaj regularnie naszą stronę. Zobaczysz, co jeszcze przygotowaliśmy.

Bez względu na to co cię interesuje, mamy dla ciebie najlepsze programy, których nie kupisz za żadne pieniądze…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.