Szpieg, który powiadomi o kradzieży laptopa

PhoneHome PC instaluje się w kilka minut, ma działać na bardzo niskim poziomie wykorzystania zasobów, w sposób prawie całkowicie niewidoczny dla użytkownika. Za każdym razem, gdy komputer chroniony programem PC PhoneHome łączy się z Internetem, niewidoczny e-mail zostanie wysłany na wcześniej ustalony przez użytkownika adres e-mail oraz do ogólnoświatowego centrum kontroli.
PhoneHome PC instaluje się w kilka minut, ma działać na bardzo niskim poziomie wykorzystania zasobów
PhoneHome PC instaluje się w kilka minut, ma działać na bardzo niskim poziomie wykorzystania zasobów

W przypadku zagubienia lub kradzieży komputera, należy zgłosić kradzież policji, a następnie powiadomić producenta programu. Agenci zajmujący się odzyskiwaniem sprzętu, na polecenie centrum nadzoru, zapewnią pełne wsparcie w procesie śledzenia i odzyskiwania zguby. Współpracują ze światowymi dostawcami usług internetowych i lokalną policją, aby szybko odzyskać utracone mienie.

Jedna dożywotnia licencja na konkretny komputer na wersję PC PhoneHome / MacPhoneHome kosztuje w detalu tylko 29,95 dolarów USD (plus VAT). Nie ma rocznej opłaty za monitorowanie, ani żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów. W ofercie są także licencje wielostanowiskowe.

Specjalne licencje typu “Enterprise”, w niskiej cenie jednostkowej, są przeznaczone dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, szkół wyższych, i uniwersytetów, korporacji i agencji rządowych. PhoneHome PC jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami Windows z systemem Windows 95/98/ME/NT/2000/XP oraz Vista. Oferowana jest także wersja dla Maków. Oprogramowanie PhoneHome PC nie może być usunięte przez nieautoryzowanych użytkowników.