Ultimaco i Sophos łączą siły

Partnerstwo między Utimaco i Sophos łączy  szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem danych i kontrolę dostępu do sieci. Produkty Sophos i Utimaco chronią poufne informacje poprzez blokowanie złośliwego oprogramowania i szyfrowanie za pomocą nowoczesnych algorytmów kryptograficznych. Te dwa środki bezpieczeństwa pozwalają sprostać dzisiejszym, skomplikowanym zagrożeniom i zapewniają zgodność z rosnącymi regulacjami prawnymi.
Symantec ujawnia tajemnice internetowego czarnego rynku i przystępuje do walki z przestępczością w Internecie
Symantec ujawnia tajemnice internetowego czarnego rynku i przystępuje do walki z przestępczością w Internecie

Wspólna wiedza i plany integracyjne mają zaowocować ochroną na odpowiednio wysokim poziomie, solidnym wsparciem dla użytkowników i w konsekwencji zwrotem z inwestycji poniesionych na bezpieczeństwo.

  • SafeGuard Enterprise, flagowy produkt Utimaco, będzie nadal mocno rozwijany, aby utrzymać jego, trwającą od lat, wysoką pozycję w segmencie oprogramowania szyfrującego i zapewniającego ochronę przed wyciekiem danych. Ponadto, dzięki przyszłej integracji linii produktowych SafeGuard i Sophos, korzyści z szyfrowania będą dostępne dla znacznie szerszej grupy odbiorców – nie tylko dla klientów klasy Enterprise, jak to było do tej pory.
  • Produkty Sophos Endpoint Security oraz Data Protection zostaną wzbogacone o technologię szyfrowania SafeGuard, co uzupełni ich funkcjonalność o kompletną ochronę na punktach końcowych. Wybór tej opcji uchroni użytkowników jednocześnie przed utratą danych, wirusami i nieautoryzowanymi aplikacjami.
  • Sophos NAC, programowe rozwiązanie umożliwiające pełną kontrolę oraz wymuszanie ustawień związanych z bezpieczeństwem na stacjach końcowych, będzie rozbudowany o poprawki, dzięki którym nie trzeba się będzie martwić o zgodność z dzisiejszymi regulacjami prawnymi