VIP Mobile – Mobilny Bank w Twojej kieszeni

Dzięki aplikacji VIP Mobile, Klienci Raiffeisen Bank Polska S.A. mają dostęp do rachunku bankowego w każdej chwili i w każdym momencie – za pośrednictwem telefonu komórkowego. Aplikacja jest przeznaczona dla urządzeń wyposażonych w system operacyjny Symbian lub Windows Mobile. Doskonale sprawdza się na modelach biznesowych telefonów Nokia, jak E75, E71, E51 oraz E66. Serwis VIP Mobile daje pełny dostęp do funkcji i usług – lokat, kredytów i rachunków.
Promocja trwa w sieci salonów Vobis oraz w sklepie Vobis.pl do 31 lipca 2009 roku
Promocja trwa w sieci salonów Vobis oraz w sklepie Vobis.pl do 31 lipca 2009 roku

Aplikacja cieszy się niezwykle przystępnym, intuicyjnym interfejsem, przez co obsługa jest niezwykle prosta. Ponadto program zsynchronizowany jest z książką adresową, skrzynką wiadomości i kalendarzem, dzięki czemu dane do przelewu możemy pobierać z naszej elektronicznej bazy adresowej. Bank nie pobiera opłat za korzystanie z aplikacji.

Nie można również zarzucić VIP Mobile niedbałości w kwestii bezpieczeństwa – wręcz przeciwnie. Dostęp jest chroniony hasłem, wybrane transakcje są dodatkowo autoryzowane, aplikacja podpisana jest certyfikatem producenta, a każde połączenie z Internetem – szyfrowane.

Ponadto sieć salonów Vobis przygotowała specjalną promocję dla Klientów Raiffeisen Bank Polska S.A. obejmującą telefony biznesowe Nokia. Przy zakupie jednego z czterech modeli telefonów objętych promocją (E75, E71, E51 oraz E66) za pomocą karty kredytowej lub debetowej Raiffeisen Bank Polska S.A. zapłacimy 10% mniej. W telefonie zostanie również bezpłatnie zainstalowana aplikacja VIP Mobile.

Więcej:telefonia