Duży ekran oraz szybki i czuły odbiornik GPS od Larka

Najnowsza nawigacja GPS z popularnej linii Lark FreeBird zainteresuje zapewne wielu zmotoryzowanych. Powodem jest kilka nowych cech, które zamknięte w jednym urządzeniu mają szanse zapokoić gusta nawet wybrednych użytkowników.
Duży ekran oraz szybki i czuły odbiornik GPS od Larka

Po pierwsze –duży i czuły na dotyk ekran (przekątna 5 cali). Po drugie gwarancja sprawnego przeliczania trasy za sprawą szybkiego procesora. Po trzecie czuły, wielokanałowy odbiornik GPS, który bez względu na pogodę szybko lokalizuje satelity GPS i podtrzymuje sygnał. Część czysto nawigacyjną uzupełnia MapaMap Easy w najnowszej wersji 6.1, z najbardziej aktualnymi mapami Polski. Aplikacja MapaMap przygotowana jest w technologii “finger friendly”, umożliwiającej obsługę nawigacji palcem – bez konieczności używania rysika.

To jednak nie koniec możliwości. GPS Lark FreeBird 50.1 został wzbogacony o moduł nadajnika radiowego (transmiter FM), który pozwala na odtwarzanie komunikatów nawigacyjnych i muzyki przez samochodowy system audio. Funkcje multimedialne obejmują odczyt plików muzyczncyh (WMA), video (WMV), graficznych (JPG/GIF/PNG/BMP) oraz tekstowych (TXT, funkcja E-BOOK).

Nawigacja sprzedawana jest w postaci “ready-to-go”, czyli po wyjęciu z pudełka jest gotowa do użytku – równie szybko jak tradycyjna mapa czy atlas.

Sugerowana cena detalicznej (z VAT) 449 zł. Gwarancja 24 miesiące.