Goclever 5065 BT PL – fotonawigacja i funkcje multimedialne

Produkt posiada dotykowy ekran LCD o przekątnej 5" i rozdzielczości 480 x 272. Z pomocy urządzenia mogą skorzystać nie tylko kierowcy, posiada ono także tryb wyznaczania trasy dla pieszych.

Samochodowa nawigacja Goclever nie ogranicza się tylko do wytyczenia trasy od punktu startu do miejsca docelowego, optymalizuje także punkty trasy zadane przez użytkownika w takiej kolejności, aby drogę do celu można było pokonać w jak najkrótszym czasie. Urządzenie dysponuje także funkcją fotonawigacji GeoPix, pozwalającą na łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia ze znacznikami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii interesujących miejsc można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać ze zdjęć z koordynatami, umieszczonych w internecie. Wygodę użytkowania podnosi tryb nocny, w którym kolory wyświetlacza są dobrane tak, aby nie męczyć wzroku.

Wyznaczona trasa jest wyświetlana zarówno na mapie, jak i w formie szczegółowego opisu, zawierającego wykaz miejsc na trasie, wraz z odległością do kolejnego manewru. Każdy zakręt jest pokazywany w zbliżeniu. Pomaga także zlokalizować punkty POI, m.in.: restauracje, hotele oraz bankomaty.  Mapa w trybie 3D z możliwością regulacji kąta patrzenia zawiera realistycznie odwzorowane, charakterystyczne budynki większych miast.

Podczas przerwy w podróży, nawigacja Goclever 5065 BT PL może zostać wykorzystana jako odtwarzacz plików multimedialnych, zdjęć lub jako czytnik e-booków. Bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem podnosi zintegrowany moduł Bluetooth, który po połączeniu z telefonem komórkowym pozwala wykorzystać produkt jako zestaw głośnomówiący.

Model Goclever 5065 BT PL jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 449 złotych. W zestawie z nawigacją znajduje się ładowarka i uchwyt samochodowy. Mapy na karcie SD 2GB oraz informacje o punktach użyteczności publicznej pochodzą z eMapy. Producent daje na swoje urządzenie 24 miesięczną gwarancję door-to-door.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.