Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Radio FAMA nadaje o grach i sprzęcie, ogłasza konkurs

Radio FAMA kontynuuje swoją serię audycji o sprzęcie komputerowym i grach wideo. Tym razem na słuchaczy czeka atrakcyjny konkurs.

Radio FAMA i Konrad Domański zapraszają na kolejną audycję poświęconą tematyce

gier

i sprzętom komputerowym. W sobotę o godzinie 16:00 usłyszymy audycję FAMAHARDWARE, poświęconą akcesoriom gamingowym. Z kolei w niedzielę o godzinie 16:00 nadawana jest audycja FAMAGAMES, która – jak sama nazwa wskazuje – w pełni poświęcona  będzie tematyce gier zarówno tych single jak i multiplayer, a podczas jej trwania czeka nas debata na temat przemocy w grach i jej wpływie na dzieci.

Tym razem na słuchaczy czeka konkurs, związany z audycją FAMAHARDWARE. Konkurs polega na opisaniu swojego sprzętu, na którym na co dzień mamy przyjemność pracować, bez względu na to, czy jest to myszka, klawiatura, słuchawki czy podkładka. Na najlepszy opis czeka nagroda w postaci myszy Icon7 S300, najciekawsze zostaną także odczytane na antenie radio FAMA przy kolejnej audycji FAMAHARDWARE. Zgłoszenia należy nadsyłać do 7 sierpnia na email [email protected].

W związku z hucznym startem audycji FAMAGAMES! – prowadzący ogłasza kolejny konkurs, tym razem pt. „Moja ulubiona gra”. Konkurs polega na opisaniu swojej ulubionej gry, forma tekstu jest dowolna, może być to wiersz, opowiadanie, a nawet rozprawka! Oczywiście kreatywność także będzie oceniana, bo to przecież jedna z najważniejszych cech pięknych umysłów! Prace należy nadsyłać dziś na email: [email protected]. Po wyłonieniu najlepszych prac, zostaną one odpowiednio nagrodzone, a najciekawsza będzie także opublikowana na antenie radia FAMA.

Jeśli mieszkasz w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa czy Sochaczewa włącz radioi nastaw 94.9FM, bądź odwiedź stronę www.radiofama.eu i słuchaj „Famy” ON-LINE. Podczas trwania audycji będziecie mieli okazję sami – na żywo – dzwoniąc do radia wypowiedzieć się na temat recenzowanego sprzętu czy gry. Audycje nadawane będą cyklicznie, co tydzień.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.