Zestaw najnowszych aplikacji ZOTAC Boost przeznaczonych dla kart GeForce

ZOTAC Boost

ZOTAC International dniu dzisiejszym zaprezentował zestaw programów przeznaczonych dla serii kart graficznych ZOTAC GeForce – ZOTAC Boost. Nowy pakiet oprogramowania ZOTAC Boost zawiera trzy aplikacje do obróbki wideo, które w pełni wykorzystują potencjał kart graficznych z serii ZOTAC GeForce, a także program antywirusowy.

Aplikacje wideo vReveal, Super LoiLoScope Venus i Badaboom Media Converter w pełni wykorzystują moc kart graficznych z serii ZOTAC GeForce dzięki technologii NVIDIA CUDA. Dodatkowo do pakietu ZOTAC Boost został dołączony program BitDefender Internet Security dla zapewnienia pełnej ochrony systemu przed wirusami.

Badaboom Media Converter firmy Elemental Technologies jest oprogramowaniem do konwersji wideo. Dzięki technologii NVIDIA CUDA, Badaboom Media Converter pozwala na 20-krotnie szybszą konwersję materiałów wideo na formaty kompatybilne z większością przenośnych odtwarzaczy multimedialnymi iPod, Apple TV, Zune, BlackBerry i innymi.

vReveal firmy MotionDSP wykorzystuje technologię pozwalającą na poprawę niskiej jakości materiałów wideo zarejestrowanych w złych warunkach oświetleniowych lub wykonanych trzęsącą się kamerą.  W połączeniu z mocą twojej karty graficznej z serii ZOTAC GeForce, programowanie vReveal jest w stanie przyspieszyć ten proces nawet 5-krotnie.

Super LoiLoScope Venus od LoiLo Inc. jest programem przeznaczonym do obróbki wideo, który posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki zastosowaniu technologii NVIDIA CUDA pozwala na prostą i szybką obróbkę wideo. Oprogramowanie Super LoiLoScope Venus jest kompatybilne z formatami wideo rejestrowanymi w standardowej i wysokiej rozdzielczości przez większość obecnych na rynku kamer wideo.

Ponieważ wirusy stają się coraz większa plagą w połączonym Internetem świecie, pakiet ZOTAC Boost zawiera oprogramowanie antywirusowe. BitDefender Internet Security zapewnia użytkownikowi pełną ochronę systemu przed wirusami, spyware’em, atakami typu phishing, malware’em, pozwala także na zdalną administrację oraz kontrolę rodzicielską nad komputerem.

Informacje ogólne

 • Nowe oprogramowanie ZOTAC Boost
 • zawiera trzy aplikacje wideo wykorzystujące technologię CUDA
   • vReveal od MotionDSP (30-dniowa wersja próbna)
   • Super LoiLoScope Venus od LoiLo Inc. (30-dniowa wersja próbna)
   • Badaboom Media Converter od Elemental Technologies (30-dniowa wersja próbna)
 • zawiera program antywirusowy
   • Internet Security od BitDefender (90-dniowa subskrypcja)
  • Wszystkie aplikacje wideo stworzone dla technologii NVIDIA CUDA
  • Pakiet dostępny z kartami graficznymi od sierpnia.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News