Program współpracuje z komputerami opartymi na procesorach Intel Atom, Intel Celeron M oraz VIA C7-M.

Antywirus dla netbooka

Panda wprowadza na polski rynek program antywirusowy dla netbooków, który wyposażony jest w dwukierunkowy firewall oraz monitor sieci Wi-Fi, chroniące przed hakerami i intruzami.

Panda Antivirus for Netbooks został zaprojektowany zgodnie z zasadą zainstaluj i zapomnij. Posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu można szybko dotrzeć do kluczowych funkcji programu. Jest lekki i prosty w obsłudze, jednocześnie spełniając zaawansowane funkcje ochrony. Program zawiera dwukierunkowy firewall, który skutecznie zabezpiecza komputer przed atakami hakerów, a także monitor sieci Wi-Fi, chroniący przed nieautoryzowanym dostępem do netbooka oraz tzw. szczepionki USB, które zabezpieczają wszelkie nośniki pamięci przed złośliwym oprogramowaniem.

W programie zastosowano mechanizmy Kolektywnej Inteligencji, oparte na modelu ochrony cloud computing (tzw. „przetwarzanie w chmurze”). Zapewniają one optymalną ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów systemowych. W ramach Kolektywnej Inteligencji program posiada bezpośredni dostęp do bazy zagrożeń on-line, która aktualizowana jest co 6 minut.

Panda Antivirus for Netbooks  w języku polskim dostępny jest na nośniku USB o pojemności 2 GB, który może służyć także jako dodatkowa pamięć podręczna. Cena detaliczna rozwiązania wynosi 139 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.