I ty możesz zostać mistrzem overclokingu

MSI OC University

Ponownie firma MSI Polska otwiera drzwi swojego Uniwersytetu i zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w programie MSI OC University. Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy będą chcieli zgłębić tajniki overclockingu. Szóstego sierpnia 2009 została opublikowana pierwsza lekcja MSI OC University, ale jeszcze nie jest za późno by przystąpić do zabawy.

Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na stronie http://msiserver.info/msiuniversity/login/signup.php i zapisać się na MSI OC University. Każdy może wziąć udział w kursie online i rozwiązać quiz. Uczestnicy z najlepszymi wynikami zdobędą prawo uczestnictwa w warsztatach OC, prowadzonych przez profesjonalnych overclockerów, które odbędą się w Europejskim Centrum Serwisowym firmy MSI.

Reklama

Kurs online składa się z dwóch części, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.university.msi-polska.pl. Lekcja nr 1 to „Podstawy overclockingu”. Jej materiał zawiera podstawowe informacje z dziedziny OC.  W czwartek, 13-go sierpnia 2009, na stronie www.university.msi-polska.pl zostanie opublikowana lekcja nr 2 pt. „Overclocking od podszewki”, która odkryje tajniki ekstremalnego OC. Na przyswojenie wiedzy nie ma ograniczeń czasowych, więc można do woli powtarzać lekcję przez cały czas trwania MSI OC University Online. Po odbyciu każdej z lekcji będzie można przystąpić do testu sprawdzającego.

Zwycięzcy MSI OC University Online zostaną zaproszeni na zajęcia, które jeszcze bardziej wzbogacą ich wiedzą i pozwolą na praktyczne sprawdzenie zdobytych umiejętności. Ponadto na uczestników, którzy zostaną wybrani do wzięcia udziału w MSI OC University czekać będzie wiele niespodzianek i nagród rzeczowych.