Leadtek WinFast PxDVR3200 H

Leadtek WinFast PxDVR3200 H to hybrydowy tuner telewizyjny, pozwalający odbierać zarówno sygnał analogowy jak i cyfrowy. Jest to urządzenie wewnętrzne, które komunikuje się z komputerem poprzez nowoczesne złącze PCI Express x1. Dzięki temu wydajniej jest wykorzystany sprzętowy kodek obrazu MPEG-2, co zapewnia płynne rejestrowanie obrazu wysokiej jakości bez obciążania CPU.
Leadtek WinFast PxDVR3200 H to hybrydowy tuner telewizyjny, pozwalający odbierać zarówno sygnał analogowy jak i cyfrowy.
Leadtek WinFast PxDVR3200 H to hybrydowy tuner telewizyjny, pozwalający odbierać zarówno sygnał analogowy jak i cyfrowy.

Dodatkowo urządzenie ma wbudowany tuner radiowy, który pozwala na słuchanie stacji nadających w paśmie FM. Tuner Leadtek-a ma szereg pożytecznych funkcji – wszystkie, które powinno mieć dobre urządzenie tego typu. Przede wszystkim dostępna jest funkcja przesunięcia w czasie (ang. Time Shift). W razie konieczności przerwania oglądanej transmisji nie stracimy z niej ani jednej sekundy. Podczas naszej nieobecności urządzenie zapisze obraz np. na dysku twardym i w dowolnym momencie będziemy mogli kontynuować oglądanie od chwili, gdy odeszliśmy od ekranu.

Jeszcze inną pożyteczną funkcja jest wyświetlanie jednocześnie dwóch okien z obrazem, co pozwala na jednoczesne oglądanie telewizji i np. podglądu na przechwytywany obraz z innego źródła  np. kamery, czy odtwarzacza VHS. Przechwytywany obraz możemy bezpośrednio zapisać np. na płycie DVD dzięki funkcji DirectBurn. Poza tym standardowo dla urządzeń z cyfrowym tunerem DVB-T hybryda Leadtek-a ma funkcje cyfrowego przewodnika po programach – EPG.

Do zestawu z tunerem dołączono duży i funkcjonalny pilot, który pozwoli na wygodne sterowanie urządzeniem na odległość. W pudełku znajdziemy również bardzo bogate oprogramowanie dodatkowe w skład którego wchodzą między innymi 3D Album iPod & PSP video converter, Orb, Ulead VideoStudio 10 SE oraz oprogramowanie sterujące urządzeniem WinFast PVR2. Do minusów tunera Leadtek WinFast PxDVR3200 H można zaliczyć jedynie brak w zestawie anteny do odbioru cyfrowego sygnału telewizyjnego.

Dane techniczne
Ledtek WinFast PxDVR3200 H
Dostawcawww.leadtek.com
InterfejsPCI Express x1
ChipsetConexant CX23885 + CX23417 + Intel CE6353
TunerAnalogowy, Cyfrowy DVB-T, Radio FM
ZłączaWejście anteny TV, wejście anteny FM, złącze czujnika pilota, złącze wideo, złącze audio
FunkcjePrzesunięcie w czasie (Time Shift), udostępnianie wideo w sieci (Live Broadcasting) , bezpośredni zapis obrazu na płytę DVD, obraz w obrazie (PIP)
Dołączone wyposażeniePilot, Antena FM, Kabel wideo, Kabel audio, oprogramowanie i sterowniki na płytach
Gwarancja24 miesiące
Cena255 zł