Nawigacja Goclever 5055 PL – wiele funkcji za niewiele pieniędzy

Goclever 5055 PL

Mapa wyposażona została w tryb 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają realistycznie odwzorowane charakterystyczne, teksturowane budynki. Wyszukiwarka adresów i POI wymaga wpisania tylko kilku pierwszych liter nazwy. Błędy literowe są korygowane automatycznie. Podróżowanie z nawigację Goclever 5055 PL jest łatwe dzięki czujnikowi światła, sterującemu jasnością wyświetlacza w zależności od zewnętrznych warunków oświetleniowych. Drogę oraz czas podczas postojów umilą: muzyka w formacie MP3, filmy AVI, przeglądarka zdjęć oraz czytnik e-booków.

Cechą wyróżniającą urządzenie jest fotonawigacja, pozwalająca na łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia ze znacznikami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać z milionów zdjęć z koordynatami, znajdujących się w Internecie. Nawigacja goclever 5055 oferuje możliwość optymalizacji punktów trasy, które są lokalizowane i ułożone przez program w takiej kolejności, aby drogę można było pokonać w jak najkrótszym czasie.

Mapy oraz informacje o punktach użyteczności publicznej pochodzą z eMapy (100% pokrycia). Mapy  umieszczone są we wbudowanej pamięci 256MB pozostawiając wolny slot kart pamięci microSDHC.

Model Goclever 5055 PL jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 419 złotych. W komplecie znajduje się ładowarka, uchwyt samochodowy oraz kabel USB. Producent daje na swoje urządzenia 24 miesięczną gwarancję door-to-door.