Video Games Live nareszcie w Polsce!

Gry komputerowe, orkiestra symfoniczna oraz kilkudziesięcioosobowy chór połączone w całość - mega widowisko Video Games Live nareszcie w Polsce!

Video Games Live jest nietypowym koncertem zawierającym w sobie muzykę z największych video gier wszech czasów. Pomysłodawcami, a także producentami tego wydarzenia są twórcy gier komputerowych i światowej sławy kompozytorzy – Tommy Tallarico i Jack Wall. Podczas tego widowiska najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonają specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego będziemy mieć do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami, oraz graczami on-line.

Sprzedaż biletów rusza 03.08.09, o godz. 10.00. Bilety dostępne będą zarówno przez Internet (na przykład tutaj), jak również w sprzedaży bezpośredniej, na przykład w sklepach Empik, Media Markt czy Saturn. Ceny biletów zaczynają się od 85 złotych, a kończą na 200 zł za bilety kolekcjonerskie, czyli na najlepsze miejsca.

Gdzie i kiedy?

16.11.09, ZABRZE, DOM MUZYKI I TAŃCA

17.11.09, ŁÓDŹ, WYTWÓRNIA

18.11.09, WARSZAWA, TORWAR

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.