E-biznesmeni mają szansę na darmową promocję

Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na innowacyjną e-usługę skierowany jest do beneficjentów działania 8.1 “Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”, z kolei Konkurs PARP na innowacyjną technologię B2B do beneficjentów działania 8.2 “Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”.
Wejdź i wygraj!

Wejdź i wygraj!

Przedsiębiorca, który otrzymał już dotację z UE na wdrażanie e-usługi lub technologii typu B2B, może wygrać darmową promocję – kampanię PR projektu. Dzięki niej, zwycięska firma lub jej usługa ma szansę wyróżnić się spośród ofert biznesowych konkurentów.

Aby wziąć udział w jednym z konkursów należy wypełnić zgłoszenie konkursowe, w którym przedsiębiorca wykaże oryginalność i innowacyjność swojego projektu. Spośród nadesłanych zgłoszeń w konkursie na e-usługę nagrodzone zostaną najbardziej obiecujące i nowatorskie projekty. W konkursie na technologię B2B szansę na wygraną będą miały te projekty, które są oryginalne pod kątem rozwiązań technologicznych jak i organizacyjnych. Wejdź i wygraj!

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 28 września 2009 r. o godz. 15:00. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi 20 października 2009 r.