Fotonawigacja od Goclevera

Goclever 5066 FMBT PL

Urządzenie ma być bardzo proste w użytkowaniu dzięki intuicyjnemu menu. Czytelne ikonki pozwalać mają na szybie i swobodne korzystanie z każdej funkcji urządzenia. Podobnie, jak inne rozwiązania Goclevera posiada 5-calowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 480 x 272 pikseli.  Nawigację wyposażono w procesor Mediatek 3351 (468Hz) i 64 MB RAM-u.  Model ten wyposażony jest w sprawne wyszukiwanie adresów – urządzenie dopuszcza i koryguje wszelkie błędy literowe, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy pożądany punkt na mapie.

Model 5066FMBT PL to foto nawigacja, czyli możliwość budowania własnej trasy na podstawie zrobionych przez siebie zdjęć lub na podstawie zdjęć ściągniętych z Internetu ze znacznikami geograficznymi. Wgranie serii fotek ze współrzędnymi osadza poszczególne zdjęcia na mapie tworząc ciekawą spersonalizowaną trasę podróży. Aplikacja do tego optymalizuje poszczególne punkty trasy, aby czas podróży między nimi był maksymalnie jak najkrótszy. Na wybranym szlaku podróży bez kłopotu odnajdziemy inne obiekty: restauracje, muzea, hotele, stacje benzynowe. Urządzenie wyposażone jest w czujnik światła, w godzinach wieczornych włącza się nocny tryb wyświetlania – kolorystyka zmienia się na łagodniejszą, by nie przeszkadzać w czasie jazdy nocą i nie męczyć wzroku. Wyświetlany obraz odwzorowuje budynki miast w formacie 3D.

Nawigacja wyposażona jest w FM Transmiter, z pomocą którego emisję głosu możemy transmitować poprzez głośniki samochodowe. Urządzenie jest jednocześnie integratorem wielu innych funkcji: poprzez bezprzewodowe połączenie funkcją Bluetooth z telefonem komórkowym, staje się zestawem głośnomówiącym, ma możliwość odtwarzania plików mp3, a poprzez wejście AVI daje możliwość oglądania zdjęć lub filmów.

Model 5066FMBT PL zawiera aplikację nawigacyjną Goclever Map ViaGPS z 99% pokryciem. Posiada 4 364 plany miast i miejscowości, ponad 651 tys. km dróg wszystkich kategorii z aktualna bazą fotoradarów. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w ładowarkę samochodową, uchwyt, kabel USB, slot na kartę mikroSD oraz niezbędna dokumentację.

Goclever zapewnia 24-miesięczną gwarancję door-to-door. Nawigacja Goclever dostępna jest w ofercie KOMSA Polska.