Przestaw swój komputer na

Najlepsze superlekkie, darmowe narzędzia dla komputera

Przestaw swój komputer na "tryb turbo" przy pomocy naszych superlekkich programów.

Wymagają one minimalnych zasobów systemowych, dzięki czemu przyspieszysz swoją pracę na komputerze i zaoszczędzisz swój cenny czas jak i miejsce na dysku.

Galeria: Top Aplikacji Light dla Wolniejszych Komputerów

Teoretycznie używanie komputera do wykonywania prostych czynności powinno zajmować mało czasu i przebiegać bardzo sprawnie. Rzeczywistość okazuje się jednak nieco inna. Dzisiejsze aplikacje wymagają coraz więcej pamięci, także jeśli nie możesz sobie pozwolić na rozbudowywanie swojego sprzętu będą one drastycznie spowalniać system. W szczególności mowa o narzędziach takich jak Nero czy WinZip.

Galeria: Top Aplikacji Light dla Wolniejszych Komputerów

W tym ‚specialu’ oferujemy lżejszą alternatywę dla tych popularnych programów. Są darmowe i przede wszystkim bardziej efektywne. Dzięki nim zaoszczędzisz miejsce na dysku oraz pozbędziesz się problemu przeciążonego systemu. Narzędzia przez nas proponowane sprawią, że uda ci się zaoszczędzić nawet do 2GB RAM-u, a czas uruchamiania systemu może zmniejszyć sie nawet o 10 sekund.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.