Nowe tytuły gier dostępne na DSi/WiiWare

Pop+ Solo, ARKANOID Plus! i BIT.TRIP Core są już dostępne do pobrania w DSi- i WiiShop.

Nintendo wprowadziło na rynek trzy nowe tytuły DSi i WiiWare, które mają zwrócić uwagę wszystkich fanów puzli i gier zręcznościowych. Od 21 sierpnia gracze mogą pobrać Pop+ Solo na Nintendo DSi oraz ARKANOID Plus! i BIT TRIP Core na Wii.

Nintendo DSiWare: Pop+ Solo

Ten puzzle-shoter jest kontynuacją popularnego tytułu WiiWare Pop. Gra polega na możliwie szybkim niszczeniu i łączeniu mydlanych baniek o takim samym kolorze. Gracze „przekłuwają” się przez 16 balonowych fal w trzech trybach gry: Adventure, Normal i Advanced. Mają oni możliwość stoczenia jedno, dwu lub pięciominutowego pojedynku z czasem, lub zagrania w nowym module rund bonifikacyjnych. W module tym muszą wytrwać trzy, pięć lub dziesięć rund przy wzrastającym poziomie trudności. Ten, kto chciałby się tylko odrobinę zrelaksować, może zagrać w module chill bez jakiejkolwiek presji czasu. Podsumowując Pop+ Solo oferuje fanom Nintendo DSi osiem poziomów gry, pięć rund bonifikacyjnych i całe mnóstwo nowych odznak do kolekcjonowania. W module adventure wprowadzone zostały nowe elementy gry: miny, złote rybki, strumienie wody i cztery pojednynki z końcowymi przeciwnikami. Dodatkowo w nowym module challenge gracze mogą stworzyć swój indywidualny tor przeszkód, i pokonywać go nieskończoną ilość razy.

WiiWare: ARKANOID Plus!

ARKANOID Plus! to ulepszona wersja hitu Arkade o tym samym tytule. Gracze muszą niszczyć ścianki z różnokolorowych klocków przesuwając po monitorze energetyczną kulę i korzystając z kosmicznego statku VAUS. Liczne nowe moduły gry i miejsca akcji oferują nawet znawcom oryginału absolutnie nowy gameplay. Moduł gry Arcade obejmuje 61 rund, a w ostatniej z nich na graczy czeka dwóch różnych końcowych przeciwników. W module Versus gracz może stanąć do pojedynku z przyjacielem lub zmierzyć się z komputerem. Natomiast w burzliwym module Trime, gracze muszą ukończyć rundy w ściśle wyznaczonym czasie. Na przebieg gry wpływ mogą mieć najmniejsze czynniki, takie jak na przakład subtelna różnica pomiędzy zasadami „Lives” i „Barrier”.

WiiWare: BIT.TRIP CORE

Ten tytuł retro w stylu gier Arkade jest kontynuacją sagi BIT.TRIP. BIT.TRIP CORE. Jest to gra rytmiczna z charakterystycznym podkładem muzyki elektronicznej i barwną grafiką. Grę, zainspirowaną trendami lat osiemdziesiątych cechuje nowy sposób sterowania. Poruszając pilotem Wii Remote, gracz kontroluje promienie rozchodzące się w kształcie krzyża z centrum ekranu, z  pomocą których niszczy pojawiające się na ich drodze kolorowe punkty. W porównaniu z innymi tytułami tej serji, grę cechuje nowy gameplay. W odróżnieniu do BIT.TRIP BEAT gracze mogą kontrolować teraz dwa, a nie jak dotąd jeden kierunek przebiegu promieni. Jeżeli moduł single gracz uzna za zbyt skomplikowany, może  w trybie multiplayer podjąć wyzwanie w grupie.

Zobacz też:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.