Opera 10 znalazła już 10 milionów fanów

Opera 10 pobrana 10 milionów razy po tygodniu od premiery

Najnowsza przeglądarka Opery – Opera 10 z Turbo została pobrana podczas pierwszego tygodnia od udostępnienia aż 10 milionów razy.

Opera Software jest nieugiętym orędownikiem Jednej Sieci – strategii uniwersalnego, niezależnego od urządzenia, platformy i miejsca kontaktu z Internetem. Sposób myślenia o Jednej Sieci uwidacznia się we wszystkich grupach produktowych Opery – od komputerów, poprzez telefony komórkowe, telewizory, na konsolach gier kończąc.

Pobierz: Opera 10

Filozofia Jednej Sieci zaowocowała ponad 40 milionami aktywnych użytkowników komputerowych i dziesiątkami milionów ludzi przeglądających Internet za pomocą Opery na innych urządzeniach: telefonach komórkowych, konsolach gier, telewizorach i wielu innych. Ostatnie dane dotyczące pobrań wskazują jasno, ze więcej niż kiedykolwiek ludzi odkrywa możliwość korzystania z alternatywnej przeglądarki. Podczas ostatniej premiery padł także rekord nowych instalacji, czyli liczby ludzi, którzy pobrali Operę 10, a nie korzystali wcześniej z poprzednich wersji.

Dowiedz się co oferuje Opera 10

Co oznaczają te cyfry – Liczba pobrań Opery rośnie wraz z każdą kolejną odsłoną, dlatego także Opera 10 pobiła zdecydowanie wszystkie z wcześniejszych rekordów – powiedział Jon von Tetzchner, prezes Opera Software. – Według nas oznacza to, że Opera 10 daje jeden ważny powód do jej pobrania, a tym powodem jest Opera Turbo. Koncepcja turbo-przeglądania była wynikiem naszej inicjatywy Jedna Sieć, podążając za naszym celem, by zapewnić szybkie, wydajne i uniwersalne przeglądanie niezależnie od czasu i miejsca.

A jak sprawuje się nowa przeglądarka? Dowiesz się z naszego testu!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.