Przeglądarka Opera 10 gotowa i do pobrania!

W świecie zwykłych przeglądarek Opera wyraźnie wysuwa się na czoło dzięki nowym, innowacyjnym funkcjonalnościom opakowanym w elegancki i odświeżony interfejs.

Opera 10 jest dostępna w 43 językach zupełnie za darmo. Działa na Windowsie, Maku i Linuksie. Przeglądarkę możesz pobrać z naszego portalu.

Oto rzeczy, które warto sprawdzić w Operze 10:

Opera Turbo, nowa technologia kompresji, która rozwiązuje problem wolnego połączenia

Nieważne, czy jesteś w podróży służbowej, korzystasz z karty 3G na swoim laptopie albo znalazłeś się w miejscu ze ślimaczącym się połączeniem Wi-Fi – Opera Turbo zapewnia poprawę przeglądania Internetu. Jeśli prędkość połączenia spada do poziomu pełzania, po prostu uruchom Operę Turbo, by znów przeglądać Internet w szerokopasmowym tempie.  Opera Turbo automatycznie wykryje twoją prędkość, by zapewnić ci optymalne rozwiązanie. Raz uruchomiona, Opera Turbo stale kompresuje strony tak, by mniej danych zostało przesyłanych przy wolnym połączeniu.

Lśniący interfejs

Przeglądarce nadano opływową linię i nowy, elegancki interfejs. Design uzupełnia funkcjonalności i bardzo dobrze się z nimi integruje.

Lepsze przeglądanie w kartach – coś od pionierów

W Operze 10 możesz zmienić rozmiar swojego paska kart. Rozciągając go lub klikając dwukrotnie myszką, odkryjesz niespodziankę: Opera pokaże ci pełne miniatury otwartych kart. Porada: Wizualne karty Opery 10 są umiejscowione na górze, ale możesz je przesunąć na bok lub na dół. Zobacz, jak to wygląda na szerokim ekranie.

Większe Szybkie Wybieranie

Szybkie Wybieranie Opery zyskało naśladowców w całym Internecie. Teraz oryginał jest do twojej osobistej dyspozycji. Masz duży monitor? Zamień swoje Szybkie Wybieranie w matrycę 5×5. Inne rozmiary też są dostępne. Jeśli masz swoje ulubione zdjęcie, możesz je użyć jako tło Szybkiego Wybierania.

Automatyczne aktualizacje dla zwiększenia bezpieczeństwa

Opera 10 aktualizuje się automatycznie, dzięki czemu możesz zawsze używać najnowszej wersji.  Już zawsze będziesz mógł wykorzystywać najnowsze funkcjonalności/

Sprafć swoją psownie

Nie rób więcej byków. Wpisz tekst w pole notatek albo e-mail naszego klienta poczty, a Opera 1, by wyglądał poprawnie.  Sprawdzanie Pisowni wspiera 51 języków dzięki użyciu popularnego formatu słownika opensourcowego Hunspell.

Lepsze e-maile z lepszym klientem poczty

Opera Mail zapewnia wiele opcji organizowania, sortowania i przeszukiwania twoich e-maili i kontaktów. Opera 10 udostępnia najwydajniejszego w historii firmy klienta poczty Opery. Nowa funkcja śledzenia wątków ułatwia uczestniczenie w dyskusji.

Kulisy przedstawienia

Szybkość przeglądania jest wypadkową wielu czynników. Zwiększono ogólną prędkość, czyniąc Operę szybszą i stabilną w przypadku takich rozbudowanych stron jak Gmail. Opera 10 ładuje strony 40% szybciej niż Opera 9.6… i to zanim uruchomisz Operę Turbo. Opera jest zaprojektowana nie tylko po to by być szybką i lekką, ale i sprytną przeglądarką. Dynamiczne zarządzanie pamięcią dostosowuje Operę do twojego komputera, oszczędzając pamięć, jeśli twój komputer ma mniejszą jej ilość i używając więcej pamięci, by zmaksymalizować wydajność, jeśli masz solidną dawkę RAM.

Zabawki dla twórców stron internetowych

Webdeveloperzy mogą bawić się najnowszą aktualizacją Opery Dragonfly, wbudowanym narzędziem dla twórców stron internetowych. Dostępna w 36 językach Opera Dragonfly pozwala teraz na edycję DOM i sprawdzanie nagłówków http. Ze stuprocentowym wynikiem w teście zgodności ze standardami ACID3 i wsparciem czcionek CSS3 Opera czeka już tylko na twoją wenę.

Pobierz Operę 10 już dziś!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.