Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Radio FAMA: audycja o grach i sprzęcie komputerowym oraz konkurs

Radio FAMA kontynuuje swoją serię audycji o sprzęcie komputerowym i grach wideo. Tym razem na słuchaczy czeka atrakcyjny konkurs.

Radio FAMA i Konrad Domański zapraszają na kolejną audycję poświęconą tematyce gier i sprzętom komputerowym. W sobotę o godzinie 16:00 usłyszymy audycję FAMAHARDWARE, poświęconą akcesoriom gamingowym. Z kolei w niedzielę o godzinie 16:00 nadawana jest audycja FAMAGAMES, która – jak sama nazwa wskazuje – w pełni poświęcona  będzie tematyce gier zarówno tych single jak i multiplayer, a podczas jej trwania czeka nas debata na temat przemocy w grach i jej wpływie na dzieci.

W sobotniej audycji FAMAHARDWARE pojawi się recenzja ‚biznesowej’ myszki Twister Evolution od Icon7. Natomiast w FAMAGAMES kolejni goście drużyny BENQ DELTA ESPORTS – tym razem będą to gracze Counter Strike Marcin „rDh” Rutkowski i Mateusz „Ham” Rosłoń. Czeka też konkurs: napisz na maila [email protected] w dowolnej formie pisanej (wiersz, opowiadanie czy krótkie zdanie) – Jaką postać z gier zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą na wakacje i dlaczego? Nagrodami dla najlepszych będą gry komputerowe, ufundowane przez EA Polska oraz CD Projekt. Dodatkowo wyróżnionych zostanie kilka prac, a w tym przypadku o nagrody niespodzianki zadbał sklep komputerowy KOMPIT z Sochaczewa.

Jeśli mieszkasz w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa czy Sochaczewa włącz radioi nastaw 94.9FM, bądź odwiedź stronę www.radiofama.eu i słuchaj „Famy” ON-LINE. Podczas trwania audycji będziecie mieli okazję sami – na żywo – dzwoniąc do radia wypowiedzieć się na temat recenzowanego sprzętu czy gry. Audycje nadawane będą cyklicznie, co tydzień.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.