Zobacz, jak się bawią gwiazdy na premierze Need for Speed SHIFT

Wszechogarniający ryk silników, nieustanna walka o pozycje, odbierające dech w płucach kolizje. Tak wyglądała polska premiera najnowszej części kultowej gry Need for Speed SHIFT.

Celebryci, którzy przybyli na premierę gry, mogli zmierzyć się ze sobą na najsłynniejszych torach wyścigowych świata za kierownicą takich kipiących mocą potworów jak Pagani Zonda F, Audi RS4, oraz Porsche 911 GT3 RSR. Dzięki symulatorom gwiazdy rywalizowały o nagrodę wieczoru – kurs doskonalenia jazdy. Najszybszym kierowcą okazał się Zbigniew Urbański, dziennikarz TVN Turbo  który zgarnął główną wygraną i otrzymał gromki aplauz publiczności.

– Wreszcie coś dla fanów większego realizmu za wirtualną kierownicą. Gra naprawdę wiernie oddaje wrażenia szybkiej jazdy. Trójwymiarowe wizualizacje, pole widzenia zmieniające się podczas przyspieszania, mocne efekty specjalne podczas zderzeń – to wszystko naprawdę robi wrażenie – mówił Marcin Prokop.

Need for Speed SHIFT ma dostarczyć mocnych wrażeń wszystkim miłośnikom szybkiej jazdy. Dzięki zastosowanemu w grze systemowi wizualizacji warunków jazdy gracze mogą poczuć nie tylko każdą nierówność drogi, ale i mordercze przeciążenia podczas przyspieszania, hamowania i jazdy w zakrętach.

Inspiracją do gry była modelka Iga Wyrwał, która – jak się okazało –  jest wielką fanką gier komputerowych. – Jestem nałogowym graczem i kocham Need for Speed. Uwielbiam adrenalinę, mocne samochody i szybką jazdę! Wyścig z Marcinem Prokopem był wyrównaną walką i niezłym zastrzykiem adrenaliny- wyznała Iga.

Rynkowa premiera gry w Polsce odbędzie się 18 września.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.