Wyciśnij więcej z dodatkowego ekranu

10 najlepszych narzędzi dla systemów wielomonitorowych

Praca przy użyciu dwóch lub więcej monitorów zwiększa naszą efektywność. Dlatego też przedstawiamy zbiór 10 najlepszych programów do zarządzania systemu wielomonitorowego.

Galeria: 10 Najlepszych narzędzi dla systemów wielomonitorowych Multi-monitoring to nic innego, jak korzystanie z więcej niż jednego urządzenia projekcyjnego – monitora, telewizora, projektora, w celu zwiększenia przestrzeni pracy dostępnej dla używanych przez nas programów.

Obsługa multi-monitoringu jest dostępna w każdym dzisiejszym systemie operacyjnym. Nie zawsze tak było – jeszcze niedawno systemy wielomonitorowe oparte były na specialistycznych sterownikach wideo – dołączanych do wąskiego grona kart graficznych, razem z programami do obsługi środowiska wielomonitorowego. Obsługa tego trybu została dodana po raz pierwszy w systemie operacyjnym Microsoft Windows 98.

Galeria: 10 Najlepszych narzędzi dla systemów wielomonitorowych Aczkolwiek nawet w najnowszych edycjach systemu operacyjnego Windows, obsługa środowiska wielomonitorowego jest dość ograniczona. Jeśli użytkownik chce wykorzystać w pełni ten tryb, polecamy specjalne oprogramowanie stworzone w tym celu. Przedstawiany przez nas zbiór narzędzi zaspokoi wszystkie wasze potrzeby – tapety i wygaszacze ekranu dla każdego z ekranów, profile dla każdej z aplikacji lub coś tak prostego jak pasek zadań Windows dostępny na każdym z monitorów. Podłączenie starego komputera jako drugi monitor za pomocą sieci Ethernet również nie będzie problemem. Zapraszamy do galerii!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.