3, 2, 1… start!

Już przez jakiś czas nosiłem się z założeniem gdzieś jakiegoś bloga. Jednak leniwy ze mnie człowiek i zawsze kończyło się jeszcze na etapie strojenia WordPressa. Tym razem nie mam już żadnej wymówki – miłościwie panująca mi (wstać!) Redaktor Prowadząca (siadać!) oddała mi do dyspozycji mechanizm naszego portalu. Czas zatem wziąć się do roboty!

Czego można spodziewać się po tym blogu? To miejsce nie jest zorientowane na konkretny temat, w przeciwieństwie do zgromadzonych tu specjalistycznych blogów moich kolegów z roboty, jak i naszych Czytelników. Mam zamiar dzielić się na bieżąco moimi poglądami na temat wydarzeń ze świata IT, recenzować gry którymi się bawię (nie mam zamiaru konkurować ze znakomitym Gameblogiem, a raczej go uzupełniać), aplikacje i gadżety których używam, i tak dalej. Nie spodziewajcie się tu ani grama obiektywizmu. Z premedytacją będę tu pisał swoje spostrzeżenia przez pryzmat swojego gustu i upodobań.

Zastrzegam sobie również prawo do usuwania obraźliwych względem innych Czytelników komentarzy, lub tych nie do końca na temat. Zatem jeżeli uczestniczysz w konkursie na Eksperta Miesiąca, weź to pod uwagę. Jest też druga strona medalu: wartościowe dyskusje będę wyróżniał a nawet opierał na nich swoje kolejne notki i cytował autorów wypowiedzi. Będę bardzo zadowolony, jeśli wasze spostrzeżenia w komentarzach zainspirują mnie do napisania postu na dany temat. Każde pytanie zadane w moim kierunku na pewno spotka się z odpowiedzią. Jeżeli spodoba wam się mój punkt widzenia na świat w tym blogu, a macie ciekawe propozycje na następną notkę, zapraszam również na mój adres mailowy: [email protected]

To tyle, jeśli chodzi o notkę numer “0”. Biorę się za pastwienie się nad Windows 7. Efekty poznacie wkrótce;)