7 cali nawigacji i multimediów od Mio

Mio Technology prezentuje nawigację Moov S760 z najnowszym oprogramowaniem Spirit. Nawigacja wyspozażona jest w 7-calowy ekran.

Moov S760 wyposażony został w 7 calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który pozwala korzystać z funkcji odtwarzania plików wideo (MPEG4, WMV, DivX, Xvid) a także słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia. Zastosowany w Moov S760 nadajnik FM pozwala na bezprzewodową transmisję dźwięku, dzięki czemu możemy odtwarzać multimedia oraz komunikaty głosowe korzystając z systemu nagłośnienia car audio. Dzięki zastosowaniu złącza AV istnieje również możliwość podłączenia Moov S760 do odtwarzacza DVD.

Dzięki oprogramowaniu Spirit, Moov S760 został wyposażony w przydatne w podróży funkcje. Dzięki łączności bluetooth można skorzystać z Wyszukiwania Lokalnego, które pozwala odnaleźć interesujące miejsca posługując się najaktualniejszymi danymi z bazy Google. Moov S760 pozwoli także na sprawdzenie aktualnej prognozy pogody w serwisie accuweather.com. Funkcja Pomocy Drogowej pozwoli, w razie awarii samochodu, na zlokalizowanie najbliższego punktu pomocy drogowej wraz z jego danymi kontaktowymi. Moov S760 posłuży także z powodzeniem jako zestaw głośnomówiący.

Zastosowany w Moov S760 widok True Map wzorowany jest na wyglądzie tradycyjnych, papierowych map. Po zmroku widok automatycznie przełącza się w tryb nocny przez redukcję ostrości kolorów. Uproszczone menu pozwalać ma na szybkie i łatwe korzystanie z funkcji nawigacyjnych Moov S760. Wyszukiwanie adresu jest ułatwione dzięki wpisywaniu nazwy poszukiwanego miasta i ulicy w jednym ciągu znaków bez konieczności przemieszczania się między oknami. Funkcja Eksploruj pozwala na odnalezienie interesujących miejsc pogrupowanych w kategorie w dowolnie wybranym obszarze. Na ekranie nawigacji dostępne są informacje o kolejnym skręcie wraz z jego kierunkiem i nazwą ulicy w którą należy skręcić.

W Moov S760 zastosowano także rozwiązania takie jak fotonawigacja NavPix, która pozwala na wyznaczanie trasy do miejsc ze zdjęć z przypisanymi danymi geolokalizacyjnymi. W pobraniu zdjęć i zaimplementowaniu ich w urządzeniu pomoże dołączone do Moov S760 oprogramowanie MioMore Desktop 2, które przydatne będzie także przy aktualizacji urządzenia oraz planowaniu trasy.

Mio wyposażyło swój najnowszy produkt w zintegrowany Przewodnik Turystyczny, który dostarcza informacji o atrakcjach turystycznych, restauracjach czy hotelach w największych i najciekawszych miastach europejskich. Moov S760 wyposażony jest w najnowsze mapy 44 krajów europejskich. W ciągu roku od zakupu urządzenia użytkownikom przysługuje co najmniej dwukrotna aktualizacja danych mapowych.

Powiązane treści:

Nawigacja Mio – którą wybrać?

Zobacz też inne nawigacje Mio w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.