Adobe: Jobs nie zna swojego iPhone’a

Według Steve'a Jobsa Flash jest zbyt wolny, aby mógł być użyteczny dla iPhone'a, czego kompletnie nie rozumieją przedstawiciele Adobe, naśmiewając się z Apple'a - w komicznym filmiku.

Być może pamiętacie wypowiedź Steve’a Jobsa z wiosny tego roku, w której próbował on usprawiedliwić nieobecność technologii Flash w iPhone’ie, z uwagi na jej ociężałość. Dzisiaj obecny CTO firmy Adobe – Kevin Lynch – wraz z wiceprezydentem firmy – Johnnym Loiacono – drwią z tej wypowiedzi w nowym, trzeba przyznać, komicznym filmiku, który umieścili na YouTube’ie.

Według nich iPhone po prostu nie potrafi uruchomić technologii Flash, a na przykład bardzo stary analogowy telewizor potrafi. iPhone tu zestawiany jest natomiast z bardzo starym telefonem, na którym również nie da się zainstalować Flasha. Następnie jesteśmy świadkami wielu ciekawych eksperymentów. Nie udało się jednak połączyć iPhone’a i Flasha, nawet w mikserze.

Ostatecznie, dowiadujemy się, że w App Store jest aktualnie kilka aplikacji opartych na technologii Flash i iPhone radzi sobie z nimi całkiem nieźle. Jaki z tego wniosek? Steve Jobs do końca nie zna swojego własnego iPhone’a.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.