Nettop dostępny jest w czarnej, klasycznej obudowie

Cieniutki nettop z platformą ION

NTT Home W 700P

Do modelu W 300P, który na rynek trafił w maju tego roku, teraz dołącza kolejny miniaturowy nettop o nazwie NTT Home W 700P. Nowa maszyna do domu lub do biura, wyposażona jest w procesor Intel Atom 270 z taktowaniem 1,6 GHz oraz grafikę GeForce 9400 (czyli łącznie platforma Nvidia ION), co zapewni wysoką wydajność graficzną – możliwość odtwarzania materiałów filmowych w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, obsługę DirectX 10 oraz wsparcie dla nowego systemu Windows 7.

Oprócz niewielkich rozmiarów (153x172x20 mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD i odbiorniku TV posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

NTT Home W 700P należy do urządzeń energooszczędnych. Pobiera znacznie mniej prądu niż standardowy komputer, co z korzyścią wpłynie na budżet użytkownika w dobie ciągłego wzrostu cen energii elektrycznej. Komputer wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania systemu operacyjnego.

Komputer wyposażono także w pamięć operacyjną 2GB DDR2, dysk twardy 320GB, Gigabitowa karta sieciowa WiFi USB (g/n) oraz porty: DVI, cztery porty USB, porty audio i konwertery: DVI-VGA, DVI-HDMI. Nad wszystkim czuwa system Windows Vista Home Premium.

Sugerowana cena detaliczna nettopa NTT Home W 700P wynosi 1333 złote brutto. Komputer można również kupić z Linuksem, ponad 300 złotych taniej.