Grajlandia.pl – kraina gier dla najmłodszych

Setki bezpłatnych gier zręcznościowych, logicznych, konstrukcyjnych, sportowych – grajlandia.pl – bawi, uczy i rozwija małych użytkowników Sieci.

Wirtualna Polska przygotowała nowy serwis rozrywkowy przeznaczony dla dzieci. Witryna, działająca pod adresem grajlandia.pl, zawiera gry flashowe dla najmłodszych użytkowników Internetu. Wiele z nich to pozycje stworzone specjalnie dla Wirtualnej Polski – dostępne są więc wyłącznie na stronach portalu. Wszystkie ujęto w dziewięć kategorii tematycznych, m.in. gry zręcznościowe, logiczne, platformowe, sportowe, konstrukcyjne, wyścigowe. Nie zabrakło oczywiście popularnych flashowych „ubieranek”.

Każda z prezentowanych w serwisie gier ma kolorową, przyjazną dzieciom grafikę i jest bardzo prosta w obsłudze – nie wymaga instalacji, a przez to korzystać z niej można z poziomu serwisu grajlandia.pl. Gry można oceniać, a te o najwyższej punktacji pojawiają się na stronie głównej witryny.

Koniecznie odwiedź również nasz GameBlog!

Serwis jest bezpieczny i przyjazny dla najmłodszych. Istotne jest, iż wszystkie gry przystosowane zostały dla dzieci w wieku 8-12 lat i można z nich korzystać nieodpłatnie. Witryna jest na bieżąco poszerzana o nowe pozycje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.