Nieoczekiwane zmiany na scenie politycznej

Nowy prezydent wybrany. Premier składa rezygnację, trwa oczekiwanie na jego następcę. Takie newsy mogą oznaczać tylko jedno: rozpoczeła się nowa fascynująca gra polityczna w Świecie POLITIKA.

Przypominający w dużej mierze polskie realia, Świat POLITIKA oferuje wszystkim użytkownikom możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu politycznym i obywatelskim. To platforma do forsowania własnych poglądów, merytorycznych dyskusji, a także do stosowania szerokiego wachlarza forteli by pokonać konkurentów. Z drugiej strony jest to w dużej mierze humorystyczna rozrywka dająca graczom wiele możliwości na prowadzanie rywalizacji z innymi. Każdy ma możliwość tworzenia fortuny poprzez grę na giełdzie, bycia opiniotwórcą tworząc i prowadząc własną gazetę czy nawet funkcjonować w półświatku. Wszyscy użytkownicy mogą spróbować zapisać się i działać w istniejącej już partii, założyć własną lub dążyć do władzy samodzielnie.

Gracze mogą się sprawdzić w roli polityka oraz brać udział w kreowaniu wirtualnej rzeczywistości. Reprezentować swoją grupę zawodową i osoby o podobnych poglądach na świat. Uchwalane przez graczy ustawy mają realny wpływ na ekonomiczny i społeczny wymiar rozgrywki. Dlatego jaki będzie świat POLITIKA zależy od graczy, ich skuteczności, umiejętności współpracy oraz przebojowości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.