Polska premiera Samsunga Omnia II w Orange

Omnia II jest jednym z pierwszych urządzeń nazwanych przez Microsoft Windows Phone. Oznacza to, że smartfon pracuje pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Windows Mobile 6.5. Teraz urządzenie dostępne jest również dla Polaków – dzięki operatorowi Orange, który dzisiaj wprowadził go do swojej oferty. Nowy Samsung Omnia II jest większy i lepiej wyposażony od swojego poprzednika.
Omnia II mierzy 118 x 59,6 x 11,9 milimetra, zaś waży 117 gramów
Omnia II mierzy 118 x 59,6 x 11,9 milimetra, zaś waży 117 gramów

Duży, wyraźny wyświetlacz dotykowy AMOLED o przekątnej ekranu 3,7 cala i rozdzielczości 480 x 800 pikseli oraz intuicyjne menu użytkownika umożliwiają bardzo wygodne posługiwanie się telefonem. Urządzenie wykorzystuje między innymi technologie Wi-Fi i HSDPA zapewniające szybką transmisję danych oraz swobodny dostęp do internetu. Pozwala oglądać i edytować dokumenty aplikacji Microsoft Office, a także odbierać i wysyłać pocztę e-mail.

Zajrzyj również na nasz MobileBlog!

Oprócz funkcjonalności biznesowych, nabywcy Samsunga Omnia II znajdą w nim liczne aplikacje multimedialne, użytkowe i rozrywkowe. Na uwagę zasługuje też aparat fotograficzny o rozdzielczości 5Mpix z podwójnym fleszem LED oraz z możliwością nagrywania i odtwarzania wideo w jakości DVD.

Ceny różnią się, w zależności od wybranej oferty
Ceny różnią się, w zależności od wybranej oferty

Całości dopełnia 8 GB wbudowanej pamięci i wymienna bateria o pojemności 1440 mAh, zapewniająca do 430 godzin czuwania oraz energię na długotrwałe, intensywne korzystanie ze wszystkich możliwości smartfona.

Samsung Omnia II w Mobilnym Windowsem 6.5 jest dostępny wyłącznie w Orange. Można go kupić już za 1 zł + VAT wraz z planami taryfowymi Oferta dla Firm lub MIX dla Firm.