Zobacz walkę mistrzów z grupy Fnatic.MSI z drużyną D-Link PGS

Fnatic.MSI

Zawodnicy Fnatic.MSI, wyposażeni w najnowsze modele notebooków gamingowych MSI GT740, wyposażonych w procesory mobilne Core i7, stawią czoło graczom z D-Link PGS, którzy wyposażeni zostaną w tradycyjne desktopy. Zawodnicy stoczą pojedynek w grze „Call of Duty 4: Modern Warfare”, która dystrybuowana jest w Polsce przez firmę LEM. Rozgrywka odbędzie się na dużej scenie na pierwszym piętrze Empiku, mieszczącym się na ul. Marszałkowskiej 116/122. Na przybyłych widzów czekać będzie wiele niespodzianek, przygotowanych przez organizatorów.

Grupa Fnatic.MSI jest grupą profesjonalnie zajmująca się e-sportem. Drużynę tworzą ambitni gracze rozsiani po całym świecie, którzy łączą entuzjazm i pasję do gier komputerowych z żyłką biznesową, pozwalając im być jednym z najbardziej rozpoznawalnych klanów na świecie.

Na przeciwko grupy sponsorowanej przez MSI stanie grupa D-Link PGS. Jest to jeden z pierwszych w Polsce profesjonalnych zespołów graczy komputerowych. W chwili obecnej drużyna posiada 9 sekcji najpopularniejszych gier e-sportowych, takich jak: Warcraft 3, FIFA 09, Need for Speed Undercover, Counter Strike Kobiet, Counter Strike Mężczyzn, Track Mania Nations, Defense of the Ancients, Call of Duty 4 oraz Command and Conquer 3. D-Link PGS mają też na swoim koncie wiele sukcesów – między innymi sekcja Call of Duty 4 z D-Link PGS w większości zawodów na krajowym podwórku zajmuje miejsce na podium, a zawodnicy grający w DotA od 2 lat zdobywają tytuł Mistrza Polski.

Do Polski przyjeżdża czterech graczy z grupy Fnatic.MSI: Marcus Nilsson – „odyx”, Robin Holmen – „rivve”, Conney Sjoberg – „KeyChi” oraz Oscar Westling- „XperteN”. Grupie sponsorowanej przez firmę MSI, wyzwanie stawią: Grzegorz Kandziora „monthy”, Mariusz Klimowicz „marikkkk”, Krzysztof Kłaptocz „Lokacz”, Jacek Kępa „r4z0rju” oraz Marcin Gajek „niCkel”. Zawodnicy nie tylko stoczą zacięty bój, w którym zademonstrują swoje nadzwyczajne umiejętności, ale również udowodnią, że można profesjonalnie grać, nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na notebookach.

Zgromadzona w warszawskim Empiku publiczność, będzie miała przyjemność nie tylko przyglądać się niesamowicie widowiskowej walce, ale będzie w mogła powalczyć o ciekawe nagrody niespodzianki od firmy MSI. Zapraszamy na wielkie granie z MSI.