Diablo III najwcześniej w 2011 roku

Diablo III w 2010 roku nie będzie

Blizzard ujawnia listę tytułów gier, które zamierza wprowadzić w roku 2010. Jest wśród nich StarCraft II, odświeżona wersja Battle.net oraz Cataclysm, ale nie ma Diablo III.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez wszystkich fanów gatunku Role Playing Games, zadebiutuje na rynku najwcześniej w 2011 roku. Mowa oczywiście o Diablo III, nad którą Blizzzard pracuje już cztery lata, a zapowiada się kolejny rok, a może nawet dwa lata pracy nad tym projektem. Miejmy nadzieję, że gra będzie perfekcyjnie dopracowana i nie zostanie drugim Duke Nukem Forever, który na zawsze pozostał w fazie rozwoju.

W przyszłym roku natomiast Blizzard uraczy nas trzema tytułami. Będzie to oczywiście równie długo wyczekiwany StarCraft II, a także odświeżona wersja Battle.net oraz dwa dodatki do popularnej gry MMORPG – World of Warcraft. Będą to Cataclysm oraz China Online – ten drugi skierowany wyłącznie na chiński rynek.

W kolejnych latach, najzdolniejszy oddział Activision wyda jeszcze dwa dodatki do StarCrafta II – Legacy of the Void oraz Heart of the Swarm, a także niezapowiedzianą jeszcze grę fabularną MMORPG, która ma być rewolucją.

Zajrzyj również na nasz GameBlog!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.