Portal pomoże kandydatom, dla których nieoczekiwane wybory mogą stanowić problem przy zbieraniu podpisów

Komunikator internetowy od naszej-klasy.pl

Portal nasza-klasa.pl udostępnił dzisiaj testową wersję nowego komunikatora - NKtalk. W testach bierze udział pół miliona osób.

Prawdopodobnie do końca roku wszyscy spośród 13,5 miliona Użytkowników NK otrzymają dostęp do tej nowej funkcji. Testy zostały zaplanowane na blisko 4 tygodnie. Ze względu na niezwykle dużą skalę projektu oraz strukturę zgłoszeń zdecydowano się w pierwszej kolejności na udostępnienie nowej funkcji Użytkownikom z Dolnego Śląska.

Projektowanie nowego komunikatora NK trwa blisko od roku. Jednym z najważniejszych wyzwań dla działu technicznego portalu było zapewnienie szybkości i stabilności funkcjonowania komunikatora. NKtalk przeszedł pozytywnie wewnętrzne testy techniczne i funkcjonalne. Celem obecnie prowadzonych testów jest określenie wydajności systemu oraz zebranie uwag i propozycji ulepszeń od Użytkowników serwisu.

– Komunikator to jedno z najbardziej podstawowych narzędzi wymiany informacji w sieci. Nie mogło go zabraknąć w największym polskim portalu społecznościowym. Dzięki niemu będzie można jeszcze łatwiej kontaktować się ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Nie bez znaczenia jest również element edukacyjny całego projektu. Dzięki naszej-klasie.pl z nowym narzędziem będą mogły zapoznać się również osoby, które do tej pory nie wykorzystywały tego typu funkcji w Internecie. Myślę, że wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego w Polsce to ważne zadanie naszej-klasy.pl  – komentuje Dominik Kaznowski, pełnomocnik zarządu ds. marketingu & PR.

Zobacz też informacje o Śledziku, czyli mikroblogu od Naszej Klasy.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.