Najnowszy Need for Speed i kierownica Media-Tech na antenie Radia FAMA

Zarówno w audycji FAMAGAMES jak i FAMAHARDWARE posłuchacie rozmów z zaproszonymi gośćmi. W sobotę wraz z Jankiem Domańskim porozmawiamy o nowych technologiach. W niedzielę natomiast kolejny odcinek z cyklu “Zadaj pytanie gwiazdom e-sportu” – podobnie jak przed tygodniem, zarówno my jak i wy (poprzez podany w audycji numer GG) będziecie mogli wypytać Łukasza “Lecho” Leśniewskiego – reprezentanta D-Link PGS w grze Need For Speed (wśród osób biorących aktywny udział w audycji rozlosujemy nagrody).
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Przypominamy o trwającym do niedzieli konkursie:

Odpowiedz na proste pytanie i czekaj na losowanie, które odbędzie się tuż przed niedzielnym wydaniem audycji FAMAGAMES. Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosowany będzie jednen szczęśliwca, który wejdzie w posiadanie ufundowanej przez CD Projekt, cRPGowo – strategicznej produkcji – DEMIGOD.

Kto jest producentem gry DEMIGOD?:

a) Blizzard Entertainment

b) Gas Powered Games

c) Gearbox Software

d) CD Projekt Red Studio

FAMAHARDWARE: Sobota godzina 16

FAMAGAMES: Niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9 FM.