Opera wraca na rynek Symbiana, prezentuje Operę Mobile 10

Opera Software wydała dzisiaj wersję beta Opery Mobile 10 dla Nokii i innych telefonów Symbian/S60.

Najbardziej rzucającą się w oczy nowością jest niezwykły design, który Opera wprowadziła już uprzednio w Operze Mini 5 beta.  Nowy, odświeżony interfejs wprowadza do Opery Mobile Szybkie wybieranie, przeglądanie w kartach i bezpiecznego menadżera haseł.  Opera Mobile 10 jest dostosowana zarówno do ekranów dotykowych, jak i nawigacji klawiaturowej. Jest dostępna za darmo na stronie: http://www.opera.com/mobile/next/.

W wydanej wersji beta nacisk położono przede wszystkim na wydajność.  Nowa Opera Mobile jest dwukrotnie szybsza niż poprzednie wydanie dla  Symbian/S60. Użytkownicy odczują wydatne poprawienie szybkości podczas ładowania stron, ich powiększania i przewijania. Oczywiście znalazło się też miejsce na zintegrowaną Operę  Turbo, która dzięki technologii kompresji, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Funkcjonalności Opery Mobile 10:

  • Odświeżony design
  • Dobrzy znajomi z komputera teraz w telefonie
    Ulubione elementy przeglądania w komputerze – Szybkie Wybieranie, przeglądanie w kartach i menadżer haseł – pozwalają teraz na prostszy kontakt z mobilnym Internetem, redukując czas potrzebny na odwiedzenie strony.
  • Kompatybilność
    Opera Mobile 10 beta używa teraz najnowszej generacji silników Opery, sprawiając, że wszystkie strony i aplikacje działają dokładnie tak, jak w komputerze.

Opera Mobile beta jest dostępna na smartfony z Symbian/S60 (3 i 5 wersja). Ta szeroka  grupa obejmuje modele:  Nokia, Sony Ericsson i Samsung. Wersja beta jest dostępna do ściągnięcia za darmo na naszym portalu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.