Listonic to darmowa aplikacja

Polska aplikacja podbija internetowy sklep Apple

Listonic to aplikacja umożliwiająca wygodne zarządzanie zakupami zarówno poprzez telefon komórkowy jak i komputer.

Mobilna lista zakupów Listonic, dostępna w internetowym sklepie firmy Apple, w ciągu zaledwie jednego dnia zajęła pierwsze miejsce wśród darmowych aplikacji w kategorii lifestyle oraz znalazła się w pierwszej dziesiątce wszystkich bezpłatnych programów do pobrania. Została stworzona przez trzech absolwentów Politechniki Łódzkiej i ma zrewolucjonizować nasze codzienne zakupy. Dlaczego Listonic podbił serca użytkowników iPhone’ów?

Listonic pozwala tworzyć własne listy zakupów i dzielić je z innymi użytkownikami. Dzięki nowatorskiej aplikacji nigdy nie zapomnimy co mamy kupić, a osoby z którymi współdzielimy listę mogą w każdej chwili coś w niej zmienić – dodać lub usunąć. Listy są automatycznie synchronizowane, więc jeśli dokonamy zmiany z poziomu komórki, samoczynnie zmieni się również lista zakupów na stronie internetowej, i odwrotnie.

Początkowo internetowa lista zakupów była programem akademickim, który następnie znalazł się wśród trzynastu najlepszych (spośród 1 400) biznesplanów zgłoszonych z całej Polski. Program  jest w pełni nowatorski i nie posiada konkurencji – zarówno w Polsce jak i na całym świecie

Program można ściągnąć przez Internet lub przeglądarkę w telefonie komórkowym. Instalacja programu jest również dostępna za pomocą funkcji SMS. Z mobilnej listy zakupów mogą korzystać nie tylko posiadacze iPhone’ów. Aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich popularnych modeli telefonów komórkowych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.