TomTom GO 930 Traffic - najlepsza nawigacja według naszych rankingów

Użytkownicy nawigacji TomTom bez problemu znajdą najlepsze miejsce na nocleg

Firma TomTom podpisała umowę partnerską z Expedia Affiliate Network, aby pomóc swoim klientom znaleźć najlepsze miejsce na postój w czasie podróży przez Europę.

Z Systemem Rezerwacji Hotelowej (Hotel Booking Service), kierowcy unikną stresu związanego z szukaniem wolnego hotelu w czasie, gdy większość z nich jest zamknięta lub nie ma już wolnych miejsc.

Kierowcy mogą uaktywnić na swoich urządzeniach nawigacyjnych listę hoteli w całej Europie, sprawdzić dostępność oraz porównać warunki i cenę. Lista zawiera zarówno małe, prywatne pensjonaty jak i największe międzynarodowe sieci.

Aby zarezerwować miejsce w wybranym hotelu, kierowca musi jedynie zadzwonić pod numer Obsługi Klienta Expedia. Połączenie liczone jest według lokalnej taryfy. Zamawiający nie ponosi żadnych kosztów związanych z rezerwacją.

Aby uczcić premierę Systemu Rezerwacji Hoteli, TomTom wysyła wszystkich subskrybentom newslettera TomTom specjalny kod, który zapewni im 10% zniżki przy pierwszej rezerwacji hotelu.

System Rezerwacji Hoteli będzie dostępny w 16 krajach Unii Europejskiej: Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Portugalii, Irlandii, Włoszech, Danii, Finlandii, Francji, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii oraz Holandii. System będzie dostępny na wszystkich urządzeniach nawigacyjnych TomTom serii GO.

Powiązane tematy:

Zobacz też nawigacje TomTom w naszych testach

Najlepsza nawigacja na rynku – ranking

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.