Turnieje

Wielki finał imprez dla graczy – Big Bang

MSI Big Bang

Turnieje MSI odbyły się kolejno w Empikach w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i w Warszawie. Zawodnicy sprawdzili swoje umiejętności w grze Call of Duty 4: Modern Warfare. Do turnieju zawodnicy zapisywali się rejestrując drużyny na stronie internetowej firmy MSI. Pojedynki zostały rozegrane zarówno na platformach mobilnych (notebookach MSI z serii Gaming), jak i na komputerach stacjonarnych, złożonych z komponentów firmy MSI.

Przy okazji turnieju publiczność miała okazję zapoznać się z najnowszą linią produktów MSI Big Bang. Została ona zainspirowana Teorią Wielkiego Wybuchu, od którego zaczął istnieć nasz świat. Płyty główne, które zademonstrowała MSI, oferują graczom pełne wykorzystanie mocy trzech połączonych ze sobą kart graficznych oraz znakomite możliwości dźwiękowe, dzięki którym każda gra wiąże się z niezapomnianymi doznaniami.

Na specjalne zaproszenie firmy MSI Polska, na imprezach z cyklu Big Bang pojawiły się gwiazdy międzynarodowej sceny e-sportowej, członkowie grup Fnatic.MSI oraz D-Link PGS. Mistrzowie stoczyli mecze pokazowe ze zwycięzcami poszczególnych turniejów.

Ponadto, na przygotowanej przez MSI imprezie widzowie mieli szansę zagrać na topowym sprzęcie oraz zdobyć liczne nagrody i prezenty od firmy MSI i jej partnerów.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News