TomTom Start

Nawigacja TomToma na Walentynki

Najnowsza nawigacja TomTom Start "Bez Ciebie się gubię!" jest doskonałym prezentem walentynkowym dla zakochanych.

TomTom przedstawia specjalny model nawigacji na Walentynki. Zestaw „Bez Ciebie się gubię!” zawiera nawigację TomTom Start, czerwoną obudowę StartSkin, ochronne etui oraz ekskluzywne Użyteczne Miejsca (POI). Nawigacja samochodowa TomTom dostępna jest z okazyjnymi, czerwonymi akcesoriami. A wszystko to w specjalnym walentynkowym opakowaniu.

Czerwona obudowa StartSkin będąca częścią zestawu „Bez Ciebie się gubię!” gwarantuje, że nasza nawigacja zawsze wyróżni się swoim wyglądem. Zestaw zawiera także dopasowane etui, aby chronić ekran przed zadrapaniami w czasie przenoszenia. Specjalny zestaw dostępnych do pobrania Użytecznych Miejsc (POI) oferować ma bogaty wybór lokalizacji, w tym restauracji, hoteli i kin.

Ponadto, użytkownik może dowolnie zarządzać stylem swojej nawigacji TomTom Start. Dostępne są obudowy StartSkin w innych kolorach, więcej Użytecznych Miejsc (POI), ekranów startowych oraz zabawnych głosów, które mogą być pobrane przez darmową aplikację TomTom HOME.

TomTom Start w wersji „Bez Ciebie się gubię!” jest dostępny w Polsce od 25 stycznia, w sieci sklepów EURO RTV AGD oraz na www.euro.com.pl w sugerowanej cenie detalicznej 599 PLN.

Zobacz też inne nawigacje TomTom w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.