Nowe rozszerzenie do gry Rappelz – Odrodzenie

Do świata Rappelz powraca Wiedźma, a wraz z nią pojawią się strefa PvP oraz nowe bestie.

gPotato Europe zapowiada, że pod koniec lutego ukaże się nowe rozszerzenie gry Rappelz – „Odrodzenie”. Zostanie ono wydane po polsku, francusku, niemiecku, turecku i włosku.

„Odrodzenie”, dodatek do Kroniki „Złoty Monarcha”, ma pozwolić fanom Rappelz odkryć mnóstwo tajemnic i mitów związanych z fabułą gry. Fabuła gry Rappelz rozpoczyna się w momencie, w którym trzy rasy, Asura, Gaia i Deva, walczą wspólnie by pokonać Wiedźmę, wzmacniając swoje szeregi z pomocą Herosów świata Rappelz. W najnowszym rozszerzeniu, gracze poznają wreszcie historię Wiedźmy oraz wszelkie tajemnice kryjące się za jej poczynaniami.

Społeczność Rappelz z całej Europy będzie doznawać nowych doświadczeń w grze dzięki nowemu systemowi PvP, który umożliwi odbywanie pojedynków pomiędzy graczami na specjalnie przygotowanych do tego lokalizacjach. W Rappelz pojawią się także trzy nowe chowańce oraz wiele zadań do wykonania.

PvP będzie dostępne w nowej rozgrywce „Death Match”, w której otoczeni magią specjalnych miejsc, gracze będą mogli szkolić się i pojedynkować ze sobą – tyle razy, ile tylko zapragną. Gracze będą mogli skonfrontować się z 64 przeciwnikami w tym samym momencie, dzięki czemu opcja Death Match stanie się jednym z głównych atutów rozszerzenia „Odrodzenie”.

W grze pojawią się także trzy nowe bestie: Mistyczny Dżin – nowe wcielenie Dżina cechujące się zaawansowanymi umiejętnościami magicznymi i wyjątkową zwinnością, Biały Jednorożec – czyste, dobre, białe stworzenie, posiadające róg na środku czoła oraz Mroczny Jednorożec – ciemna wersja białego jednorożca, zionąca mroczną siłą. Oswojone przez gracza bestie będą wspierały właściciela swoimi niesamowitymi umiejętnościami, szczególnie przydatnymi podczas zażartych pojedynków.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.