Boska Komedia w wersji na konsole do gier

Dante's Inferno, długo oczekiwany biblijny slasher na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 debiutuje na rynku.

Wspólne dzieło Visceral Games i Electronic Arts jest już dziś do kupienia w sklepach w cenie 229 zł. Gra dostępna jest w dwóch edycjach: zwykłej i kolekcjonerskiej, która oprócz nośnika DVD/Blu-ray i instrukcji obsługi będzie zawierać dodatkowy strój dla głównej postaci w grze a także dodatkową płytę DVD z soundtrackiem z gry, filmem dokumentalnym o tworzeniu gry, katalogu z pracami grafików tworzących grę, fragmenty kreskówki nakręconej na motywach gry oraz cyfrową wersję poematu Boska Komedia.

Electronic Arts poinformowało też, że osoby, które kupią tego slashera na motywach Boskiej Komedii, już niedługo mogą się spodziewać dodatku Dark Forest, który będzie opowiadał losy Dantego przed wydarzeniami z Boskiej Komedii oraz St. Lucia, dzięki któremu wcielimy się w postać św. Łucji i będziemy mogli grać w grę wieloosobowo a także tworzyć własne mapy. Dodatki w Polsce będą dostępne wyłącznie dla posiadaczy konsoli Sony – Xbox LIVE nie jest dostępny w naszym kraju.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.